Stephen King’in Kısa Hikayesinden Uyarlanan ‘The Boogeyman’ Geliyor

2 dakikalık okuma

Korku-gerilim türü yazınının en önemli kalemlerinden Stephen King’in kısa hikayesinden uyarlanan The Boogeyman filminden ilk fragman yayınlandı. Film, 2 Haziran’da vizyona girecek. Türün severlerinin heyecanla beklediği The Boogeyman filminin başrollerinde Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton ve David Dastmalchian yer alıyor. 

Fragman:

Efsane yazar Stephen King’in Türkçe’ye Hayaletin Garip Huyları adıyla kazandırılmış romanında yer alan aynı adlı kısa hikayeden uyarlanan film, 2 Haziran’dan itibaren vizyona giriyor. 

Lise öğrencisi Sadie Harper ile kardeşi Sawyer’ın annelerini kaybetmelerinin acısını yaşarken, terapist olan babaları Will’in çaresiz bir hastasının beklenmedik şekilde yardım için evlerine gelmesi hayatlarını tamamen değiştirir. Bu kişi ardında kurbanlarının acısıyla beslenen korkunç bir doğaüstü varlık bırakır.

Rob Savage’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scott Beck, Bryan Woods ve Mark Heyman’ın senaryolaştırdığı ‘The Boogeyman’in oyuncu kadrosunda Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair ve Marin Ireland gibi isimler yer alıyor. Shawn Levy, Dan Levine ve Dan Cohen’in yapımcıları arasında yer aldığı film, 2 Haziran’dan itibaren türün severlerine unutulmaz bir seyir keyfi yaşatmak için beyazperdede olacak. 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Herkes Birbirini İzlerken: 'Etkileyici'

Sonraki Hikaye

Mehmet Eroğlu'nun Aynı Adlı Romanından Uyarlanan 'İyi Adamın 10 Günü' Netflix'te Yayınlanacak

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…