Mehmet Eroğlu’nun Aynı Adlı Romanından Uyarlanan ‘İyi Adamın 10 Günü’ Netflix’te Yayınlanacak

1 dakikalık okuma

Mehmet Eroğlu‘nun kaleme aldığı polisiye üçleme Netflix için uyarlanıyor. Üçleme, İyi Adamın 10 Günü‘yle başlayacak, filmde eski avukat Sadık karakterini Nejat İşler canlandırıyor. Üçleme, Kötü Adamın 10 Günü ve Meraklı Adamın 10 Günü uyarlamalarıyla devam edecek.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği serinin yönetmeni, daha önce Eroğlu’nun 9,75 Santimetrekare adlı romanını da uyarlayan Uluç Bayraktar. İyi Adamın 10 Günü romanı, yazar Mehmet Eroğlu ve Damla Serim tarafından senaryolaştırıldı. Üçlemenin ilk filmi, 10 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak.

İyi Adamın 10 Günü

‘İyi Adamın 10 Günü’ Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Stephen King'in Kısa Hikayesinden Uyarlanan 'The Boogeyman' Geliyor

Sonraki Hikaye

Korkuluk - Michael Connelly

En Son Yazılar