‘S.W.A.T.’ 6. Sezon Onayını Aldı

1 dakikalık okuma

“S.W.A.T.”in 5. sezonu 22 Mayıs Pazar günü saat 22.00’de finalle tamamlanıyor ve dizi, yeni sezon için yenilenen CBS dramaları “NCIS”, “NCIS: Hawai’i”, “NCIS: Los Angeles” ve “CSI: Vegas” arasına katıldı. Komedi tarafında ise CBS şimdiden “Bob Hearts Abishola”, “Ghosts”, “The Neighborhood” ve “Young Sheldon”ı yeniledi.

Dizinin 27 Mart’taki bölümü “S.W.A.T.”ın 5.5 milyon izleyici çektiğini gösteriyor.

Dizi, “S.W.A.T” adlı uzun metrajlı filmden ilham alındı. Moore, eski bir denizci ve S.W.A.T. olan Daniel “Hondo” Harrelson rolünde. Dizinin resmi tanıtımında şu ifadelere yer veriliyor:

“Yetiştirildiği yere olan sadakati ile mavili kardeşlerine olan bağlılığı arasında kalan Daniel “Hondo” Harrelson, iki dünyası arasındaki uçurumu kapatmaya çalışıyor. Ancak Hondo, LAPD içindeki ırksal ayrımcılıkları ortaya çıkarmak için halka açıldıktan sonra, rütbesi düşürüldüğünde profesyonel kimliğini sorgulamak zorunda kalır.”

Dizide ayrıca Alex Russell (Jim Street olarak), Jay Harrington (David “Deacon” Kay olarak), Lina Esco (Christina “Chris” Alonso olarak), Kenny Johnson (Dominique Luca olarak), David Lim (Victor Tan olarak) ve Patrick St. Esprit (Komutan Robert Hicks olarak) yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Sibel Köklü Polisiyeleri

Sonraki Hikaye

Erik Vogler ve Misty Abbey Kalesi Laneti | Beatriz Osés

En Son Yazılar