“The Equalizer” 3. ve 4. sezon onayını aldı

2 dakikalık okuma

CBS Entertainment’ın programlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Thom Sherman, “‘Equalizer’ Pazar geceleri güçlü bir yumruk atmaya devam ediyor ve iki sezon daha devam edecek olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “‘Equalizer’ın başarısı, bütün parçalarının toplamından kaynaklanıyor – muhteşem Queen Latifah’ın liderliğindeki olağanüstü bir kadro ve ayrıca hikaye anlatımlarını günlük adalet ve aile dinamiklerinin zorlayıcı bir karışımla geliştirmeye devam eden olağanüstü yaratıcı ekibimiz, izleyicilerle bağlantı kuran ve yankı uyandıran gerçek dünya sorunlarını işlemeye devam edecek”

Dizide Queen Latifah’ın yanı sıra Lorraine Toussaint, Tory Kittles, Adam Goldberg, Liza Lapira ve Laya DeLeon Hayes rol alıyor. Chris Noth daha önce dizide rol almıştı ancak karakteri bu sezon Noth’un birden fazla kadın tarafından cinsel saldırı ile suçlanmasından sonra öldürüldü.

Andrew Marlowe ve Terri Edda Miller, 1980’lerde yayınlanan aynı adlı dizinin yeniden çevrimi olması nedeniyle CBS için “The Equalizer”ı birlikte geliştirdi. Queen Latifah, John Davis, John Fox, Debra Martin Chase, Shakim Competer, Joseph C. Wilson ve Richard Lindheim yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Lindheim, orijinal dizinin de ortak yaratıcısıydı. Wilson ve Adam Glass, Universal Television’ın yapımcılığını üstlendiği 3. sezonda ortak showrunner olarak görev yapacak.

CBS’e göre, “The Equalizer” bölüm başına ortalama 9,5 milyon izleyiciye ulaşıyor ve dizi, “Ghosts”, “NCIS”, “NCIS: Hawaii”, “NCIS: Los Angeles”, “Blue Bloods”, “The Neighborhood”, “SWAT” gibi önceden yeni sezon onayı alan diziler listesinin son üyesi oldu.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Peaky Blinders yıldızı Sophie Rundle, yeni dizi The Diplomat’ın başrolü olarak duyuruldu

Sonraki Hikaye

V for Vendetta: Faşizme Karşı Savaşan Bir Anarşistin Sıradışı Öyküsü

En Son Yazılar