Peaky Blinders yıldızı Sophie Rundle, yeni dizi The Diplomat’ın başrolü olarak duyuruldu

1 dakikalık okuma

Şu anda Barselona’da çekilen altı bölümlük dizi, Laura Simmonds (Sophie Rundle) ve Barselona Konsolosu meslektaşı ve arkadaşı Alba Ortiz’in (Serena Manteghi) Katalan şehrinde başları belada olan İngiliz vatandaşlarını korumak için savaşırken hikayesini anlatıyor. Avukat, danışman ve polis rollerini karıştıran Laura ve Alba’nın diplomatik becerileri ekrana geliyor.

Dizi, Barselona’nın ünlü yat limanında bir yatta çalışan genç bir İngiliz barmenin açıklanamayan ölümüyle açılıyor. İspanyol polisi ölümün trajik bir kaza olduğuna inanırken, Laura, çocuğuna o gece daha kötü bir şey olduğuna ikna olan yaslı babası Colin’i (Danny Sapani) destekliyor. Yeni kanıtlar ortaya çıktıkça ve bir cinayet soruşturması açıldıkça, Laura ve Alba barmenin ölümü, organize suç ve İngiliz güvenlik servisleri arasında bağlantılar bulur. Laura’nın adalet arayışı onu gerçek bir tehlikeye sokar, çünkü İngiliz ve İspanyolların saklamak için her yolu deneyecekleri sırları ifşa etmekle tehdit eder.

Oyuncu kadrosunda Colin Sutherland rolünde Danny Sapani, Sam Henderson rolünde Steve Cree ve Müfettiş Castells rolünde Isak Férriz yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Operada Cinayet │ Donna Leon

Sonraki Hikaye

“The Equalizer” 3. ve 4. sezon onayını aldı

En Son Yazılar