oceans 8

Ocean’s 8 Filminden Yeni Fragman Var

/
2 dakikalık okuma

Uzun süredir merakla beklenen Ocean’s serisinin yeni filminden ikinci fragman yayınlandı. Başrollerinde kadınlardan oluşan yıldız kadronun yer aldığı Ocean’s 8, 8 Haziran’da gösterime giriyor…

Son dönemin popüler polisiye maceralarından Ocean’s serisinin farklı bir yorumu, beyazperdede görünmek için artık gün sayıyor. Daha önceki üç Ocean filmini yöneten Steven Soderbergh’in bu kez yapımcılıkla yetindiği serinin yeni filmi Ocean’s 8‘de kadınların hâkimiyeti var. Sandra Bullock’u Danny Ocean’ın (George Clooney) kız kardeşi Debbie rolünde izleyeceğimiz film, onun cezaevinden çıkışıyla açılıyor.

dört

Debbie Ocean, toplam değeri 150 milyon doları bulan elmas kolyeyi çalmak için kadınlardan oluşan bir takım kuruyor. Hedeflerindeki isimse Anne Hathaway’in canlandırdığı film yıldızı Daphne Kluger. Kolyeyi New York’ta düzenlenen bir galada, üstelik kadının boynundayken çalmayı planlıyorlar.

Kadınlar takımı ve eski dostlar

Debbie’nin takımında kimler var dersiniz: Lou Miller (Cate Blanchett), mücevher uzmanı Amita (Mindy Kaling), dolandırıcı Constance (Awkwafina), çalıntı mal satıcısı Tammy (Sarah Paulson), bilgisayar korsanı Nine Ball (Rihanna) ve modacı Rose (Helena Bonham Carter).

Ekipte değil ama filmin kadrosunda James Corden, Damien Lewis, Dakota Fanning, Richard Armitage, Anna Wintour, Kim Kardashian West, Kendall ve Kylie Jenner, Olivia Munn, Katie Holmes, Zayn Malik, Zac Posen, Adriana Lima ve Serena Williams da yer alıyor.

Serinin diğer filmlerinde rol alan Matt Damon ve Carl Reiner’ın da küçük birer rolle beyazperdede görüneceğini de ekleyelim.

1

8 Haziran’da vizyona giriyor

Toplamda sadece ABD’de 400 milyon doları aşkın gişe yapan Oceans serisinin yönetmeni Steven Soderberg, bu kez yapımcılıkla yetiniyor. Filmin yapımcıları arasında George Clooney de var.

2

Ocean’s 8‘in yönetmeni, Olivia Milch’le aynı zamanda senaryoyu da yazan Hunger Games‘den (Açlık Oyunları) hatırlayabileceğiniz Gary Ross.

Ocean’s 8, 8 Haziran’da sinemalarda…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

martin freeman
Önceki Hikaye

Martin Freeman: "Beklenti yüzünden Sherlock artık eğlenceli değil"

The-House-That-Jack-Built-05-photo-by-Zentropa-Christian-Geisnaes
Sonraki Hikaye

Lars Von Trier'den "The House That Jack Built"

En Son Yazılar