john wick

İkonik Karakter John Wick Dizi Uyarlamasıyla Geliyor

/
1 dakikalık okuma

Keanu Reeves ile kısa sürede bütünleşen hatta ikonlaşan John Wick karakterinin ikinci filmine hazırlandığımız şu günlerde John Wick dizisi gündeme geldi.

keanu reaves

Chad Stahelski tarafından yönetilen ve yüksek doz aksiyonuyla ilk filmden çok sevilen John Wick karakteri, ikinci filmiyle dönmeye hazırlanırken pek sevilen kahramanımız için yeni planlar yapılıyor.

“İkinci filmi de dahil eden bir prequel yapmıyoruz. Öyle olsun istemiştik fakat hikâyenin bulunduğu noktaya pek uymadı. Lionsgate firması John Wick’in TV dizisini yapma fikriyle oldukça ilgilendi ve bu tür yaratıcı fikirleri somutlaştırmak bize de çekici geliyor çünkü TV’de, hikâyenin tam olarak ne olduğunu daha iyi açıklayabilir ve 2 saatlik bir filmden daha fazlasını yapabiliriz.”

Bu ifadeler, yönetmen Chad Stahelski’den ve sözkonusu projeye dair şu ana kadarki tek açıklama bu. Kaldı ki bu bile birçok konunun çoktan aşıldığını ve projenin TV’ye getirilmesinde kararlı olunduğunun bir işareti olabilir.

John Wick: Chapter 2, 10 Şubat 2017’de Türkiye’de gösterimde olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

failin kahkahası
Önceki Hikaye

Failin Kahkahası: Gaddarlığın Anlamını Sorgulayan Kitap

penelope cruz
Sonraki Hikaye

Penelope Cruz da Doğu Ekspresi’nde!

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…