John Wick 3 Geliyor, John’un Geçmişi de Onunla Beraber!

/
2 dakikalık okuma

Serinin üçüncü filminde bir yandan John Wick’in nefes kesen serüvenleri sürerken, ilk iki filmde gördüğümüz mitoloji de yeni bir solukla sürecek. John Wick 3 için, ilk iki filmin yönetmeni Chad Stahelski’nin yeniden yönetmenlik koltuğuna oturması beklenirken, senaryonun da ilk iki filmde olduğu gibi yine Derek Kolstad’ın kaleminden çıkacağı düşünülüyor.

John Wick

İlk filmde John Wick karakteri eşinin ölümüyle başa çıkmaya çalışan emekli bir suikastçi olarak resmedilmişti. Karısı ölmeden önce ona dost olsun diye bir köpek bırakmıştı. Fakat bir gün evine giren gansgterler karısından kalan tek hatıra olan köpeğini öldürünce John Wick için amansız bir mücadele başlamış oldu.

John Wick: Chapter 2’da ise macera tüm hızıyla sürerken, John’un emeklilik kararını nasıl verdiği açıklanmış ve izleyiciye bu kararın sonuçları gösterilmişti. Çünkü John, artık yeniden iş başına dönmek zorunda kalmıştı.

The Independent’a konuşan Stahelski, üçüncü filmde neler göreceğimize şöyle bir değiniyor: “High Table’ın işleyişiyle ilgili bir şeyler koyacağız. John Wick’in nereden geldiği ve nereye gitmek istediğiyle ilgili de bir şeyler koyacağız. Daha fazlasını söylemek istemiyorum ama üçüncü film, Bay Wick’in serüveni için güzel bir bitiş olacak.”

Episode Banner

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Idris Elba ve Luther 5. Sezona Hazırlanıyor

Sonraki Hikaye

Dunkirk'ü bir de Benedict Cumberbatch ile İzleyin!

En Son Yazılar