Midsomer Murders 22. Sezonuyla İzleyicilerle Buluşmaya Hazırlanıyor

/
2 dakikalık okuma

İngiliz televizyonlarının en uzun soluklu ve sevilen polisiye dizilerinden biri olan Midsomer Murders, 22. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılar, dizinin yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Dünya genelinde 220 farklı bölgede izleyicilerle buluşan Midsomer Murders, 1997 senesinden bu yana ekranlarda.

Dedektif Müfettiş John Barnaby olarak 10 yıldır izleyicilerle buluşan Neil Dudgeon yeni sezonda da karşımıza çıkacak. Dudgeon’la birlikte dizinin sabit oyuncularını da yeni sezonda izleyeceğiz. Nick Hendrix Dedektif Jamie Winder ve Annette Badland patalog doktor Fleur Perkins olarak karşımıza çıkacak.

Yeni sezonda bazı konuk oyuncuları da izleyeceğiz. Amanda Abbington (Sherlock), Mark Williams (Father Brown) ve Maimie McCoy (Van Der Valk) izleyicilerle buluşacak.

Neil Dudgeon yeni sezonla ilgili şöyle söylüyor: “Herkes tekrar işe döndüğü için çok mutlu. Ne yazık ki normalde olduğu kadar sarılma ve yakınlaşma olmayacak aramızda, hepimiz bir takım fedakarlıklar yapmak zorundayız. Başlarda biraz tuhaf gelecektir hepimize ama nihayetinde hepimiz sağlığımıza dikkat ediyor olacağız. Böylece yeni sezonlarla izleyicilerle buluşmaya devam edebileceğiz.”

Dizinin 22. sezonunda, Midsomer kasabasında ve civar bölgelerde meydana gelen birtakım tuhaf ölümleri araştıran Barnaby ve Winter’ı takip edeceğiz.

Midsomer Murders’ın geçtiğimiz sene Aralık ayında yayınlanan 21. sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Hanna Jameson’ın Yazdığı ve Netflix’te Uyarlamasını İzleyeceğimiz The Last Adlı Romanı Yakında Yayımlayacağız

Sonraki Hikaye

Stephen King’in Enstitü Adlı Kitabını Bu Sonbaharda Yayımlayacağız

En Son Yazılar