Luther’ın Yaratıcısından Yeni Bir Gerilim Dizisi: Because The Night

/
3 dakikalık okuma

Muhteşem oyuncu Idris Elba’nın rol aldığı Luther dizisinin hayranları için sevindirici bir haberimiz var. Luther‘ın yaratıcısı Neil Cross’un yeni dizisi Because The Night 26 Ekim’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Tüyler ürpertici, gizemli, çağdaş bir gerilim hikayesi olarak adlandırılan dizi, İngiliz ITV kanalında yayınlanacak.

ITV’den gelen açıklamaya göre Because the Night “geçmişinden kaçmaya çalışan bir adamın yaşadığı dehşeti gözler önüne seren bir cinayet ve hayalet hikayesi” olarak tanımlanıyor. Dört bölümlük mini dizi olarak tasarlanan Because the Night Neil Cross’un Burial isimli romanından uyarlama.

Dizinin başrolünde Russell Tovey’nin canlandırdığı Nathan karakteri var. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Amrita Acharia dizide Nathan’ın karısı Holly olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin ana karakteri, iyi niyetli ama kontrolsüz bir adam olan Nathan. Nathan’ın uzun zamandır gömülü kalmasını istediği bir sırrı var. Neredeyse on yıldır mutlu bir evlilik içinde olan Nathan’ın hayatı, eski ve pek de hoşlanmadığı bir tanıdığı olan Bob’un getirdiği şok edici haberlerle altüst olur. Bu durum, sonu felaketle sonuçlanan bir dizi karara neden olur.

Russell Tovey dizideki rolüyle ilgili şunları söylüyor: “Because the Night beni bir aktör olarak çok fazla zorlayacak. Geçmişti gömülü kalmış bir yalanlar silsilesi, Nathan’ın başına bela olacak. Nathan 10 sene önce meydana gelen olayın dehşetinin içine çekilecek her geçen gün.”

Dizinin yaratıcısı Neil Cross’un açıklaması ise şöyle: “Nathan, Bob ve Holly karakterleri yıllardır benimle birlikteler. Bu karakterlerin Russell Tovey, Bertie Carvel ve Amrita Acharia gibi oyuncular tarafından canlandırılması beni çok heyecanlandırıyor.”

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

İtalyan Suç Dizisi Suburra Üçüncü Sezonuyla Geri Dönüyor

Sonraki Hikaye

Martin Beck İki Yıllık Bir Aradan Sonra İzleyicilerle Buluşmaya Hazırlanıyor

En Son Yazılar