‘Hell or High Water’ın Dizi Uyarlaması Yolda

1 dakikalık okuma

Variety’nin özel haberine göre; “Hell or High Water”ın filminin dizi uyarlaması için Fox’ta çalışmalar başladı.

Dizide, acımasız bir petrol kralı Batı Teksas’taki bir çiftlik topluluğunu yağmalamaya çalıştığında, iki kardeşin bir Texas Ranger’ından kaçmasına ve kendilerine ait olanı korumak için verdiği savaşa tanık olacağız.

Jessica Mecklenburg (“Dopesick”, “Stranger Things) diziyi yazacak ve yürütücü yapımcılık yapacak. SK Global’den Sidney Kimmel, John Penotti, Charlie Corwin ve Marcy Ross ile birlikte Gigi Pritzker ve Madison Wells ve Julie Yorn’dan Rachel Shane, Carla Hacken ve David Mackenzie ile birlikte yürütücü yapımcılar olacak. Kimmel, Penotti, Pritzker, Shane, Yorn ve Hacken orijinal filmin yapımcılığını yaparken, Mackenzie diziyi yönetecek.

“Hell or High Water” 2016 yılında vizyona girdi. Taylor Sheridan tarafından yazıldı ve Mackenzie tarafından yönetildi. Filmde Ben Foster, Chris Prine, Jeff Bridges ve Gil Birmingham rol aldı. Gösterime girdiği andan itibaren, özellikle oyuncu performansları ve Sheridan’ın senaryosu için olumlu eleştiriler aldı ve dört Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

“Tefrika” Dizisinin Yeni Kitabı ‘Pembe Yuva’ Raflarda

Sonraki Hikaye

Rus polisiyesinin en önemli yazarlarından Boris Akunin'in iki yeni kitabı Türkçe’de

En Son Yazılar