Whitney Cummings, Fox’un suç antolojisi “Accused”da yer alıyor

1 dakikalık okuma

Whitney Cummings, yaklaşmakta olan Fox antolojisi dizisi “Accused”ın bir bölümünde rol aldı.

Dizi, aynı adı taşıyan BBC suç antolojisine dayanmaktadır. Her bölüm, sanıklar hakkında bir mahkeme salonunda açılıyor, seyirci suçları veya nasıl yargılandıkları hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ayrıca her bölümde farklı bir oyuncu kadrosu olacak.

Cummings, cinsel saldırıya uğradığını bildirdikten sonra kamuoyu ve mahkeme salonu karşısında önyargılarla yüzleşmek zorunda kalan Brenda’yı oynayacak.

Cummings, 2019’da Netflix’teki dördüncü stand-up’ıyla tanınmış komedyendir. Daha önce NBC sitcom’u “Whitney”i yaratıp başrolünde oynadı ve CBS komedi dizisi “2 Broke Girls”ün ortak yapımcılığını yaptı. Film tarafında, en son “Studio 666”da yer aldı ve “The Wedding Ringer”, “Made of Honor” ve “The Ridiculous Six” gibi filmlerde rol aldı.

Daha önce Michael Chiklis’in dizinin ilk bölümünde başrol oynayacağı, Marlee Matlin’in başka bir bölümü yöneteceği açıklanmıştı.

Howard Gordon, Alex Gansa ve David Shore ile birlikte “Accused”ın yapımcılığını üstlendi. Sony Pictures Television ve Fox Entertainment ortak yapımcıdır. Orijinal seri Jimmy McGovern tarafından yaratıldı.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Peaky Blinders'ın yönetmeni dizinin finalinin 81 dakika olacağını doğruladı

Sonraki Hikaye

Pedofil golfçünün mahkûmiyetinin ardından, ‘Undercover Underage’ 2. sezon için yenilendi

En Son Yazılar