Peaky Blinders’ın yönetmeni dizinin finalinin 81 dakika olacağını doğruladı

1 dakikalık okuma

Yönetmen Anthony Byrne, “Peaky Blinders”ın finalinin, yaklaşmakta olan bir franchise filmi için beklentileri artıran, uzun metrajlı bir bölüm olacağını söyledi.

Byrne, RadioTimes.com’a finalin 81 dakikalık bir bölüm olacağını söyledi. Byrne final bölümü için: “Sezonun geri kalanından çok, çok farklı hissettiriyor. Daha önce yaptığımız her şeyden çok, çok farklı hissettiriyor. Çok epik bir film gibi hissettiriyor – uzun metrajlı film için bir tür ısınma koşusu.”

Şovun yaratıcısı Steven Knight ayrıca RadioTimes.com’a yaklaşmakta olan filmin “Peaky’lerin dahil olacağı İkinci Dünya Savaşı’nda yaşanan anlatılmamış bir hikaye” olacağını söyledi.

Byrne daha önce, özellikle geçen sezon için şovun tonundaki değişiklikle ilgili eleştirilere yanıt vermişti.

“4. sezon öyleydi. 4. sezon, İtalyanlar ve Peaky’lerin oynadığı bir gangster sezonuydu. Silahlı bir sürü gangster olayı vardı ve hepsi bu. Sonra beşinci sezon faşizmin yükselişiyle ilgiliydi ve daha karanlıktı.”

RadioTimes.com’a verdiği demeçte, “Her zaman aynı şeyleri isteyen insanlar olacak, ancak aynı fikirde değiliz, çünkü dizi gelişmeli ve değişmeli” dedi. “Ve izleyicinin beklentilerine meydan okumalı ve sizi beklediğinizden çok daha derin bir deneyime götürmeli.”

“Peaky Blinders”ın 6. sezonuyla 10 Haziran’da yayında olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Dexter’ın yapımcısı Daniel Cerone, Japon suç formatı ‘Connected’i uyarlayacak

Sonraki Hikaye

Whitney Cummings, Fox'un suç antolojisi “Accused”da yer alıyor

En Son Yazılar