Oakes Fegley ve Robert Wisdom, suç antoloji dizisi ‘Accused’ın kadrosuna katıldı

2 dakikalık okuma

Fox’un gösterimi yaklaşmakta olan suç antolojisi draması Accused, oyuncu kadrosuna konuk oyuncular olarak Oakes Fegley (The Goldfinch) ve Robert Wisdom’ı (Barry) ekledi. Michael Chiklis ve Jill Hennessy’nin başrollerde yer aldığı dizi, baş yapımcılar Howard Gordon, Alex Gansa ve David Shore’dan geliyor.

Michael Cuesta tarafından yönetilen ve Fox Entertainment ile Sony Pictures Television tarafından ortaklaşa hazırlanan Accused, BBC’nin BAFTA ödüllü suç antolojisine dayanıyor. Bölümler bir mahkeme salonunda açılıyor, izleyiciler sanıkların suçları veya nasıl yargılandıkları hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. Sanığın bakış açısıyla geçmişe dönüşlerle anlatılan Accused, sıradan bir insanın olağanüstü bir duruma nasıl kapıldığını anlatıyor ve nihayetinde bir yanlışın, geri dönmek için çok geç olana kadar nasıl bir başkasına yol açtığını ortaya koyuyor.

Fegley, beyin cerrahı Dr. Scott Corbett (Chiklis) ve Lynn Corbett’in (Hennessy) sorunlu oğlu Hunter Corbett’i canlandırıyor. Wisdom, bir beyin cerrahı ve Scott Corbett’in ortağı ve sırdaşı olan Mitch Becker’ı oynuyor.

Accused’ın yürütücü yapımcılığını Gordon üstleniyor. Frank Siracusa ve John Weber de yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. McGovern tarafından yaratılan orijinal dizi, 2010’da BBC One’da yayınlandı.

Fegley bundan sonra Steven Spielberg’in The Fabelmans’ında görülecek. Warner Bros’un The Goldfinch’inde, Disney’in Pete’s Dragon’unda ve Amazon’un Wonderstruck’unda rol aldı.

Wisdom, Barry ve Star Trek: Strange New Worlds’de görülecek. Ayrıca Fox’un The Big Leap, Apple’ın Black Bird, Sony’nin Jordan For Jordan ve Hulu’nun Vacation Friends’inde yer aldı. Yer aldığı diğer işler arasında Marvel’s Helstrom, The Alienist, Watchmen, Ballers, The Dark Knight Rises, Ray, Face/Off, Flaked, Nashville, The Wire ve Prison Break yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

AMC'nin yeni western noir dizisi Dark Winds'ten ilk fragman yayınlandı

Sonraki Hikaye

Bir seri katilin sıradışı hikâyesi: Neşten-Cennetten Kovuluşun Hikâyesi

En Son Yazılar