Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

2 dakikalık okuma

221B editörleri, bu haftanın polisiye seyir rehberinde farklı dijital platformlara yeni eklenen polisiye diziler ve filmleri derledi.

The Bequeathed

Netflix’e yeni eklenen Kore yapımı The Bequeathed, hiç tanımadığı amcasının ölümünden kendisini bir dizi cinayetin ortasında bulan bir kadının hikâyesini konu ediyor. Altı bölümden oluşan polisiye dizinin oyuncu kadrosunda Yellowstone ve For All Mankind’da rol alan Aria Song, Kim Hyun-joo, Hao Feng ve Park Hee-soon yer alıyor.

Big Little Lies

Başrollerini Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley ve Zoë Kravitz’in paylaştığı HBO Orijinal dizisi Big Little Lies, BluTV kataloğuna eklendi. Sekiz Primetime Emmy ödülü kazanan dizi, çocukları okula yeni başlayan, mükemmel hayatlara sahip üç annenin okulda gerçekleşen bir cinayeti araştırmasını konu alıyor. Dizi, tüm bölümleriyle BluTV’de.

big little lies

Sebastian Fiztek’ten Terapi

Sebastian Fiztek’in aynı isimli romanından uyarlanan bu psikolojik gerilim dizisi ünlü psikiyatrist Viktor Larenz’in kızının kaybolmasının ardından gizemli bir kadının ortaya çıkmasıyla kendi sınırlarıyla yüzleşmesini anlatıyor. Altı bölümden oluşan Terapi, şimdi Prime Video’da.

terapi polisiye dizi

Doğu Ekspresinde Cinayet

Agatha Christie’nin aynı isimli kült romanından birçok kez ekrana ve sahneye uyarlanan Doğu Ekspresinde Cinayet’in başrollerini Penelope Cruz, Willem Dafoe ve Kenneth Branagh’ın  paylaştığı 2017 yapımı versiyonu Netflix’e eklendi. Dedektif Hercule Poirot’u özlediyseniz,  Doğu Ekspresinde Cinayet şimdi Netflix’te.

doğu ekspresinde cinayet polisiye film

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Veronika' Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Sonraki Hikaye

2024’ün Merakla Beklenen HBO Polisiye Dizileri

En Son Yazılar