‘Veronika’ Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

3 dakikalık okuma

SkyShowtime Orijinali Veronika dizisinden ilk fragman yayınlandı. Dizinin başrolünde İsveçli oyuncu Alexandra Rapaport yer alacak.

Variety’nin özel haberine göre, sekiz bölümden oluşacak dizide Rapaport, polis memuru Veronika Gren rolüne hayat verirken Exit ve Arctic Convoy’dan tanıdığımız Tobias Santelmann eşi Tomas’ı canlandıracak. İkiliye Olle Sarri, Isac Calmroth, Arvin Kananian, Sarah Rhodin, Wilma Lidén ve Eddie Eriksson Dominguez eşlik edecek.

veronika

Dizinin resmi özeti ise şu şekilde: “Küçük bir kasabada yaşayan iki çocuk annesi polis memuru Veronika Gren karmaşık aile hayatı ve gizli tuttuğu bir ilaç bağımlılığıyla mücadele eder. Garip şeyler gerçekleşmeye başlayıp ve ölmüş bir çocukla karşılaştığında, aklını kaçırdığını düşünür. İsteksizce de olsa çocuğu hayal etmediğini kabul etmek zorunda kalan Veronika, iki genç kızın öldürüldüğünü öğrendiğinde kendini büyük bir cinayet soruşturmasının içinde bulur. Katilin başkalarına zarar vermesini önlemek için gerçeği ortaya çıkarmak ve vakalar arasındaki bağlantıyı çözmek zorundadır. Peki insanlar ona inanacak mıdır?”

Katja Juras ve Gåsmamman’ın senaristlerinden Anna Lindbloom tarafından yaratılan dizinin yönetmen koltuğunda Jonas Alexander Arnby oturuyor. Dizinin başrolü Rapaport da Calle Jansson ve Mathias Gruffman ile birlikte yürütücü yapımcı olarak görev alıyor.

Rapaport, yaptığı açıklamada “Veronika dizisini SkyShowtime izleyicisiyle buluşturmak için çok heyecanlıyım. Vizyonumuzu yansıtmak için çok çalıştık ve ortaya çıkan sonuç gerçekten gurur verici. Gizem, polisiye ve psikolojik gerilimin paranormal olan ya da olmayan bir şekilde birleşmesinin benzersiz olduğunu düşünüyorum. Umarım bebeğimiz gibi büyüttüğümüz bu iş izleyiciler tarafından da beğenilir.” dedi.

SkyShowtime’ın içerik müdürü Kai Finke de konu hakkında bir açıklamada bulundu. “Bir sonraki İsveç yapımı SkyShowtime Orijinal dizimizi bu Mart ayında Avrupa’daki izleyicilerimizle buluşturacağız. Başrolllerinde Alexandra Rapaport ve Tobias Santelmann’ın yer aldığı ve altında muhteşem bir ekibin imzası bulunan bu işin izleyiciler tarafından beğenileceğine inanıyoruz.

Veronika, Mart ayında ShyShowtime’da prömiyerini yapacak.  

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Kavgaz - Pilot Roman İncelemesi

Sonraki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

En Son Yazılar