Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

/
2 dakikalık okuma

221B editörleri bu haftanın seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi, film ve belgeselleri derledi.

Sevgili Çocuk (Netflix)

Almanya’nın ıssız bir ormanında kimliği belirlenemeyen bir kadına araba çarpınca 13 yıldır kapalı olan bir kayıp vakası yeniden açılır. Başrollerini Kim Riedle, Naila Schubert ve Sammy Schrein’in paylaştığı Sevgili Çocuk, Almanya yapımı Netflix orijinal içeriklerinden. Psikolojik gerilim ve gizem dizilerini seviyorsanız Sevgili Çocuk’a mutlaka şans vermelisiniz.

sevgili çocuk

Almost Paradise (BluTV)

Emekli edilmesinin ardından stressiz bir yaşam için Filipinler’de küçük bir adaya taşınan eski narkotik ajanı Alex Walker, kendini bir uyuşturucu operasyonu için yerel polisle çalışırken bulur. Başrollerini Christian Kane ve Samantha Richelle’in paylaştığı 2020 yapımı Almost Paradise, BluTV kataloğuna yeni eklenen polisiye yapımlardan.

almost paradise

Evil Lives Here (Discovery+)

Kardeşiniz, ebeveyniniz ya da ev arkadaşınız… Evinizi bir seri katille paylaştığınızı düşünebiliyor musunuz? BluTV’nin Discovery+ seçkisindeki Evil Lives Here, evlerini bir seri katille paylaşmış insanların hikâyesini birinci ağızdan anlatıyor.

evil lives here

Gece (1982) (Prime Video)

Başrollerini Meryl Streep ve Roy Scheider’ın paylaştığı bu gerilim filmi, eski sevgilisi gizemli bir şekilde öldürülen Brooke ile psikiyatristi Sam’in arasındaki saplantılı ilişkiyi konu ediniyor. 1982 yapımı, orijinal ismiyle Still of the Night, daha önce izlemediyseniz şimdi Prime Video’da.

gece

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Cengiz Bahadır'dan Yeni Bir Polisiye: Çocuk

Sonraki Hikaye

'Venedik'te Cinayet' Cuma Günü Vizyonda

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…