Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

/
1 dakikalık okuma

221B editörleri, haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi.

Undercover Underage (Discovery+)

Discover+’ın zengin belgesel kataloğunun gerçek suç içeriklerinden Undercover Underage, geçtiğimiz hafta ikinci sezonunu yayınladı. Roo Powell isimli genç bir kadın, çocuklara karşı cinsel istismarı önlemek ve farkındalık yaratmak amacıyla polisle birlikte çalışarak reşit olmayan bir kız rolüne girerek suçluları yakalıyor. BluTV’den izleyebilirsiniz.

undercover underage

Mezarın Üstünde Dans (Prime Video)

Hindistanlı zengin bir ailenin varisi Shakereh, tüm mirasını ve lüks yaşamını bırakıp gizemli biriyle evlenerek ortadan kaybolunca hem ailesi hem de polis onu aramaya başlar ve korkunç bir cinayet ortaya çıkar. Dört bölümden oluşan Mezarın Üstünde Dans’ı henüz duyuyorsanız, diziyi Prime Video’nun belgesel kataloğunda bulabilirsiniz.

mezarın üstünde dans

Only Murders in the Building (Disney+)

Başrollerini Selena Gomez, Steve Martin ve Martin Short’un paylaştığı Only Murders in The Building, üçüncü sezonuyla Disney+’da yayınlamaya başladı. Üç acemi dedektifin cinayet çözmeye devam edeceği yeni sezonda, dizinin oyuncu kadrosuna Meryl Streep ve Paul Rudd da dahil oluyor. Bu dedektiflik komedisinin ilk iki sezonunu sevdiyseniz üçüncü sezona mutlaka şans vermelisiniz.

only murders in the building

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Chinatown Detective Agency: Distopik Bir Singapur'da İpucu Peşinde

Sonraki Hikaye

Fincher’ın Yeni Filmi ‘The Killer’dan İlk Fragman Yayınlandı

En Son Yazılar