Deadpool 2’de John Wick İmzası mı Olacak?

/
1 dakikalık okuma

Marvel’in en popüler süper kahramanlarından Deadpool’un 2.filmi merakla beklenirken, Tim Miller’ın yönetmenlikten ayrılması kafa karışıklığı yarattı.

deadpool-header-photo-1000x640-600x384

Marvel Sinematik Evreni‘nin son zamanlarda en popüler süper kahramanı haline gelen Deadpool’un 2.filminin geleceği, henüz ilk filmi gösterimdeyken kesinleşmişti.

[btnsx id=”940″]

Fakat geçtiğimiz günlerde yönetmen Tim Miller’ın, 2.filmi yönetmeyeceğini açıklaması üzerine sinema dünyası ve tabii filmin hayranları epey şaşırmış ve “Sonun başlangıcı mı?” tadında tartışmalar başlamıştı.

İnternette başlatılan ve başrol oyuncusu Ryan Reynolds’a da iletilen toplu imza kampanyasında Deadpool 2’nin yönetmeninin Quentin Tarantino olması talep edilmişse de resmi olarak bu tür bir durumun ihtimaline dair bile bir açıklama henüz yok.

Polisiye Severler Önümüzdeki Yıllarda Hangi Filmleri İzleyecek? 

Konuyla ilgili yeni bir gelişme de Mashable kaynaklı olarak sunuldu. Habere göre, John Wick’in yardımcı yönetmeni David Leitch, yapım şirketi tarafından 2.filmin yönetmeni olarak düşünülüyor.

Chad Stahelski ile birlikte John Wick’i yöneten ve yakın zamanda gösterime girecek olan John Wick’in 2.filminin de yapımcılarından olan David Leitch; aynı zamanda Blade, Daredevil, The Wolverine ve Captain America: Civil War gibi önemli ve benzer yapımlarda da farklı görevlerde yer almıştı.

 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Sherlock Holmes 3 İçin Çalışmalar Başladı

Sonraki Hikaye

Sherlock 4.Sezon Tarihi Açıklandı

En Son Yazılar