Sherlock Holmes 3 İçin Çalışmalar Başladı

/
1 dakikalık okuma

Son dönemin en sevilen Sherlock Holmes uyarlamalarından Guy Ritchie yönetmenliğindeki serinin üçüncü filminden güzel haberler var.

sherlock-holmes-1

Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın başrollerini paylaştığı serinin ilk filmi Sherlock Holmes ve ikinci filmi “Sherlock Holmes: A Game of Shadow”un ardından serinin yeni bölümü için başlayan meraklı bekleyiş, Robert Downey Jr.’ın Marvel Sinematik Evreni’ndeki kariyerinden ötürü epey uzamıştı.

[btnsx id=”944″]

Geçtiğimiz aylarda filmin çekimlerine birkaç ay içinde başlayacaklarını açıklayan ekipten, yeni filmin senaryo ekibine dair heyecan verici bir açıklama daha geldi.

Filmin senaryo ekibi için Warner Bros., Village Roadshow ve Team Downey tarafından oluşturulan kadro, yeni filme dair heyecanları artırıyor.

[btnsx id=”940″]

Kadroda “Guardians of the Galaxy” yazarı Nicole Perlman, “Baywatch” yazarı Justin Malen, “Rogue One” yazarı Gary Whitta, “Tomb Raider” yazarı Geneva Dworet-Robertson ve “Snowden” senaristi Kieran Fitzgerald, 3.filmin senaryosunu ve hikayesini oluşturmaya yardım edecekler.

Filmin 2018’de gösterime girmesi ve başrollerinde değişiklik olmaması bekleniyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Alabanda Yayınları'ndan "Soysuzlar"

Sonraki Hikaye

Deadpool 2'de John Wick İmzası mı Olacak?

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…