Paramount Plus programlama başkanı, “Criminal Minds”ın geri döneceğini açıkladı

2 dakikalık okuma

2020’de sona eren CBS projesi “Criminal Minds”, 2021’de yeniden canlanacaktı. Ancak, dizinin yıldızı Page Brewster, birkaç ay sonra yeni dizinin “öldüğünü” tweetlediğinde hayranları kalp kırıklığı yaşamıştı. Ancak Paramount Plus’ın 1 Şubat’taki TCA oturumu sırasında, çalışmaların canlı durumda olduğu doğrulandı.

Oturum sırasında, programlama şefi Tanya Gills, “’Criminal Minds’ konusunda hâlâ geliştirme aşamasındayız. Yakında bu konuda paylaşacak daha çok şeyimiz olacak, ancak canlı ve iyi durumda” dedi.

Tartışmanın ardından, orijinal senaryolar sorumlusu Nicole Clemens, Variety ile şovun durumu hakkında daha spesifik olarak konuştu.

“Paget’in neden [ölü olduğunu] söylediği hakkında yorum yapamam, ancak bu şeyler her zaman gelgitlidir” dedi. “Bahsettiğim gibi, yaz aylarında geldim ve daaha yenileme sürecindeydi, yani geliştirme aşamasında… Platformda ‘Criminal Minds’ın bulunmasının her zaman harika bir fikir olduğunu düşündük, bu yüzden bu değişmedi.”

Sonraki adımlara gelince, “Hala geliştirme aşamasındayız, bu nedenle yakında tüm anlaşmaları tamamlayacağız. Yani gitmek için zamanımız var,” dedi Clemens.

Orijinal dizi, Mandy Patinkin, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Paget Brewster, Joe Mantegna, Jeanne Tripplehorn ve Jennifer Love Hewitt’ten oluşan bir oyuncu kadrosuyla 324 bölümle 15 sezon boyunca sürdü.

Dizinin 1-12. sezonlarını sunan Netflix’te 2021’de “Criminal Minds”, Nielsen tarafından izlenen ABD akış platformları arasında en çok izlenen TV dizisi oldu.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Killing Eve 4. Sezon Fragmanı: Sandra Oh ve Jodie Comer Son Kez Yüz Yüze Geliyor

Sonraki Hikaye

İçimdeki Katil │ Jim Thompson

En Son Yazılar