Killing Eve 4. Sezon Fragmanı: Sandra Oh ve Jodie Comer Son Kez Yüz Yüze Geliyor

2 dakikalık okuma

Kedi fare oyunları sona eriyor.

BBC America, Killing Eve’in dördüncü sezonunun resmi fragmanını yayınladı. Dizi son sezonuyla 27 Şubat’ta geri dönecek.

“Killing Eve”de Sandra Oh, uluslararası bir suikastçı Villanelle (Jodie Comer) ve Konstantin Vasiliev’i (Kim Bodnia) izlemek için MI6 başkanı Carolyn Martens (Fiona Shaw) tarafından işe alınan MI5 analisti Eve Polastri rolünde. Ancak Eve ve Villanelle birbirlerine karşı bir saplantı geliştirince, her ikisinin de görevleri hızla kontrolden çıkar.

Yeni fragmanda Villanelle, insanlığını geri kazanmaya çalışmak için terapideyken, Carolyn Eve’e yeni bir görev vererek onları tekrar karşılaşmaları için bir çarpışma rotasına sokar.

Eve gergin bir toplantı sırasında Villanelle’e “Gerçekten değişseydin buraya gelmezdin” diyor. Villanelle, “Eğer değişseydin, beni yönetmezdin,” diye yanıtlıyor.

Killing Eve’in her sezonunda yeni bir baş yazar var. Önümüzdeki sezon için Phoebe Waller-Bridge, Emerald Fennell ve Suzanne Heathcote’un ardından Laura Neal (“Sex Education”) yazı ekibine liderlik ediyor. Neal ayrıca sezon için Oh, Waller-Bridge, Sally Woodward Gentle, Lee Morris, Gina Mingacci ve Damon Thomas ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Killing Eve’in dördüncü sezonu BBC America ve AMC Plus’ta aynı anda yayınlanacak. Prömiyerin ardından AMC Plus aboneleri, aynı anda yayınlanacak final hariç bölümleri prömiyerden bir hafta önce izleyebilecekler. AMC ayrıca 28 Şubat’tan itibaren her Pazartesi gösterinin encore sunumunu yayınlayacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Tüm Panayırların Heyulası: Kayıp Rıhtım’dan “Ucube” Temalı Öykü Antolojisi

Sonraki Hikaye

Paramount Plus programlama başkanı, “Criminal Minds”ın geri döneceğini açıkladı

En Son Yazılar