‘Venedik’te Cinayet’ten Yeni Fragman Yayınlandı

2 dakikalık okuma

Polisiye edebiyatın ölümsüz ismi Agatha Christie’nin Türkçe’ye Elmayı Yılan Isırdı adıyla çevrilen romanından uyarlanan ve başrolünde efsanevi oyuncu Kenneth Branagh’in yer aldığı Venedik’te Cinayet filminden yeni fragman ve afiş yayınlandı. Polisiye gerilimi, doğaüstü notalarla buluşturan ve merakla beklenen film, 15 Eylül’de vizyona girecek. 

Oscar ödüllü oyuncu Kenneth Branagh’in ünlü dedektif Hercule Poirot’ya hayat verdiği Venedik’te Cinayet filminin yeni fragmanı ve afişi heyecanı artırdı. Gerilim dolu fragmanıyla dikkatleri üstüne çeken ve 15 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak olan film, ölümsüz yazar Agatha Christie’nin Elmayı Yılan Isırdı adlı romanından uyarlandı.  

İzleyenleri büyük bir yapbozun içine sürükleyecek film, müzikleriyle de şimdiden merak uyandırdı. Joker için hazırladığı müzikler ile Oscar, Altın Küre, Grammy ve Bafta kazanan, son olarak Tár filminin müziklerini besteleyen İzlandalı besteci Hildur Guđnadóttir’a emanet edilecek. 

Venedik’te Cinayet, II. Dünya Savaşı sonrası ürkütücü bir Cadılar Bayramı günü Venedik’te geçen ve ünlü dedektif Hercule Poirot’nun geri dönüşünü konu alan bir gizem olarak dikkat çekiyor. Dünyanın en gözde şehrinde kendi kendine sürgünde yaşayan ve artık emekli olan Poirot, terk edilmiş ve hayaletli bir binada düzenlenen bir seansa isteksizce katılır. Ancak konuklardan birinin öldürülmesi, Poirot’yu gölgeler ve sırlarla dolu karanlık bir dünyaya sürükleyecektir. 

Filmde Branagh’e, Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio ve Oscar ödüllü Michelle Yeoh gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Branagh’in aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu Venedik’te Cinayet’in senaryosu Michael Green’in imzasını taşıyor. 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

2023'ün Merakla Beklenen Polisiye Dizileri

Sonraki Hikaye

Yeni Bir Gerçek Suç Dizisi Geliyor: ‘The Crowded Room’

En Son Yazılar