Cameron Fox’un “Crimson Lake” romanından uyarlanan “Troppo” 20 Mayıs’ta yayında

1 dakikalık okuma

Avustralya suç draması “Troppo”, yeniden adlandırılan akış platformunda piyasaya sürülen ilk orijinallerden biri olarak 20 Mayıs’ta Amazon Freevee’de prömiyer yapacak.

Cameron Fox’un “Crimson Lake” romanından uyarlanan “Troppo”da Thomas Jane, işlemediği bir suçla suçlanan eski bir polis olan Ted Conkaffey’i canlandırıyor. Kuzey Queensland’de saklanırken, özel dedektif Amanda Pharrell (Nicole Chamoun) tarafından tuhaf bir cinayet vakasını araştırmasına ve kayıp bir kişinin izini sürmesine yardım etmesi için işe alınır. Kadroda Jane ve Chamoun’a ek olarak David Lyons, Yerin Ha, Sun Park, Ling Cooper Tang, Kate Beahan, Cramer Cain, Peta Wilson, Angela Punch McGregor, Damien Garvey, Josh Helman ve Radha Mitchell de yer alıyor.

“Troppo” ilk olarak geçtiğimiz Şubat ayında Avustralya’da ABC TV’de gösterime girdi. IMDb TV’de ABD’de gösterime girdiğine dair haberler geçen Ağustos ayında duyuruldu. “Troppo”, 27 Nisan’dan itibaren Amazon Freevee olarak yeniden markalaştıktan sonra ücretsiz akış platformunda prömiyer yapan ilk orijinal dizilerden biri olacak.

“Troppo”nun sekiz bölümünün tamamı 20 Mayıs’ta Freevee’de prömiyer yapacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Volker Kutscher’in Islak Balık adlı romanından uyarlanan, grafik roman Babylon Berlin yakında raflarda

Sonraki Hikaye

Neil Gaiman'ın Sandman evreninden "Dead Boy Detectives" dizi oluyor

En Son Yazılar