Vietnam Savaşı’nda Bir Casusun Hikâyesi: ‘The Sympathizer’ BluTV’de Yayında

/
1 dakikalık okuma

The Handmaiden ve Oldboy filmlerinin yönetmeni Park Chan-Wook imzalı The Sympathizer, BluTV’de yayına girdi.

Viet Thanh Nguyen’in Pulitzer ödüllü aynı adlı romanından uyarlanan The Sympathizer, Vietnam Savaşı’nın son günlerinde yarı Fransız, yarı Vietnamlı bir komünist casusun mücadelesini anlatıyor. Dizinin başrollerinde Robert Downey Jr. ve Hoa Xuande yer alıyor.

Güney Vietnamlı mültecilerden oluşan bir toplulukta yaşarken topluluk hakkında gizlice casusluk yapmaya ve sadakati ile yeni hayatı arasında kalan bir adamın mücadelesini konu alan The Sympathizer, casusluk gerilimi ve kültürlerarası bir hiciv olarak tanımlanıyor.

Park Chan-wook ve Don McKellar‘ın yapımcılığını üstlendiği The Sympathizer‘ın oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, Emmy ödülü sahibi Sandra Oh yer alıyor. Yedi bölümden oluşan dizide Robert Downey Jr. birden fazla karakterle izleyici karşısına çıkıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Türkiye'nin İlk ve Tek Polisiye Kültür Dergisi 221B, 40. Sayısıyla Raflarda

Sonraki Hikaye

'Ripley': Patricia Highsmith’in İkonik Erotoman Antikahramanı, Sınıf Kini ve Steven Zaillian’dan Sofistike Bir Uyarlama

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…