‘The Informant’: HBO Max, Macar casus dramasından ilk fragmanı yayınladı

1 dakikalık okuma

Deadline’ın haberine göre; HBO Max, sekiz bölümlük drama The Informant’ı 1 Nisan’dan itibaren hizmete sunacak.

Bálint Szentgyörgyi’nin yazıp ortak yönetmenliğini yaptığı dizi ilk gösterimini Cenevre Uluslararası Film Festivali’nde yaptı.

The Informat, 1985 yılında, Geri’nin (Gergely Váradi) üniversiteye gitmesiyle başlıyor ve hikaye Demir Perde’nin arkasında geçiyor. Kızlarla tanışmayı ve parti yapmayı dört gözle bekleyen Geri, karizmatik Száva’nın (Márton Patkós) liderliğindeki bir grup radikale katılıyor. Ama Geri’nin bir sırrı var, o totaliter devletin bir muhbiri ve kardeşini kurtarmak için yeni arkadaşlarını gözetlemek zorunda kalıyor. Geri’nin hayatı sonsuza dek değişirken – partiler ve siyasi tartışmalar arasında hokkabazlık yaparken – o günlük bir meydan okumayla boğuşuyor; Kimin tarafında olmalı?

Yapımcılar, HBO Max için Anna Závorszky ve aynı zamanda yapım hizmetleri de sağlayan Proton Cinema için Viktória Petrányi (White God).

The Informant, 1 Nisan’da ABD, Latin Amerika, Karayipler ve Avrupa dahil olmak üzere 61 bölgedeki tüm HBO Max platformları için çift bölümle prömiyer yapacak ve ardından haftalık bir bölüm yayınlanacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Andrew Garfield’ın başrolde olduğu FX yapımı gerçek suç dizisi “Under the Banner of Heaven” Nisan'da yayında

Sonraki Hikaye

Gŵyl CRIME CYMRU Festivali, 26 Nisan - 4 Mayıs tarihleri arasında online gerçekleşecek

En Son Yazılar