Elle Fanning’in başrolde olduğu ‘The Girl From Plainville’den ilk fragman

1 dakikalık okuma

Hulu, Michelle Carter’ın “mesajlaşma intiharı” vakasının gerçek hikayesinden esinlenen bir mini dizi olan “The Girl From Plainville” için resmi bir fragman yayınladı.

Jesse Barron’un aynı adlı Esquire makalesine dayanan “The Girl From Plainville”, Carter’ın (Elle Fanning) Conrad Roy III (Colton Ryan) ile ilişkisine ve onun ölümünü takip eden ve Carter’ın kasıtsız adam öldürmeye mahkum edilmesine yol açan ilişkisine dalıyor.

Fanning’in canladırdığı Carter, rahatsız edici mesajlar ve Roy’un hem ölümünü takip eden hem de ölüme götüren anlarla dolu sürükleyici fragmanda, “Tek düşündüğü ölmekti… Ona gerçekten yardım etmek istedim” diyor.

Fanning ve Ryan’ın yanı sıra dizide Lynn Roy rolünde Chloë Sevigny, Gail Carter rolünde Cara Buono, David Carter rolünde Kai Lennox ve Conrad Roy II rolünde Norbert Leo Butz yer alıyor.

Universal Studio Group’ın yapımcılığını üstlendiği “The Girl From Plainville”, dizinin baş yapımcıları Liz Hannah ve Patrick Macmanus tarafından yazıldı. Ek yönetici yapımcılar ise Fanning ve Echo Lake’den Brittany Kahan Ward.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Hightown 3. Sezon Onayını Aldı

Sonraki Hikaye

Robert Downey Jr. ve Shane Black, Donald E. Westlake’in ‘Parker’ Roman Serisinin Uyarlamasında Bir Araya Geliyor

En Son Yazılar