Hightown 3. Sezon Onayını Aldı

1 dakikalık okuma

Cape Cod suç-dram serisi Hightown üçüncü sezon için yeniledi. Üçüncü sezon haberi, dizinin ikinci sezonunun Aralık ayı sonlarında tamamlanmasından yaklaşık iki ay sonra geldi.

Starz orijinal programlama başkanı Kathryn Busby, “Hightown inanılmaz bir şov ve üçüncü sezon için yenilendiği için daha mutlu olamazdık” dedi. “İkonik karakterlerimizin bu pastoral ortamın altında yatan tehlikeli yeraltı dünyasında geçmiş hatalarıyla ve yeni düşmanlarıyla savaştığını görmek için Cape Cod’a dönmekten heyecan duyuyoruz.”

Rebecca Cutter (Starz’ın ana şirketi Lionsgate Television’da genel bir anlaşması olan) tarafından yaratılan Hightown, bir Deniz Balıkçılığı ajanı olan ve bağımlılık sorunlarıyla mücadele ederken Cape Cod’a opioid akışını durdurmak için çalışan bir polis memuru olan Monica Raymund’ı (Jackie Quinones) hikayesinin merkezine alıyor. . Dizide ayrıca James Badge Dale, Riley Voelkel, Amaury Nolasco, Atkins Estimond ve Dohn Norwood da yer alıyor.

Cutter ve Raymund ayrıca Oscar adayı görüntü yönetmeni Rachel Morrison (Mudbound, Black Panther), Brandon Sonnier, Radium Cheung, Antonio Negret ve Eagle Egilsson ile birlikte ikinci sezonun bölümlerini yönetti.

Hightown, Jerry Bruckheimer TV ve Lionsgate TV tarafından üretiliyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Apple TV+ gerçek suç dizisi 'Manhunt’ın kadrosuna Anthony Boyle ve Lovie Simone katıldı

Sonraki Hikaye

Elle Fanning'in başrolde olduğu 'The Girl From Plainville'den ilk fragman

En Son Yazılar