ITV, The Bay’in dördüncü sezonunun yapımına başlandığını doğruladı

1 dakikalık okuma

Dördüncü sezonda Marsha Thomason, Morecambe CID’nin Aile İrtibat Görevlisi DS Jenn Townsend olarak rolünü yeniden canlandırıyor. Marsha, dizinin düzenli oyuncuları Daniel Ryan, Erin Shanagher, Thomas Law ve Andrew Dowbiggin ile birlikte rol alıyor. Yeni sezon ayrıca Barry Sloane, Georgia Scholes, David Carpenter ve Emme Haynes’in dönüşünü de müjdeliyor.

Konuyla ilgili olarak ITV şöyle diyor: “Dört yaşındaki genç anne Beth Metcalf, hedef alınmış gibi görünen bir saldırıda öldüğünde, Morecambe’nin MIU ekibi olay yerine çağrılır. Jenn, bu parçalanmış ailenin kendilerine sunulan her türlü desteğe ihtiyacı olacağını hemen anlar.

“Jenn, Manning ve ekip davanın derinliklerine indikçe, her yüzeyin altında gizlenen sırları ve yalanları keşfederler.”

Yeni diziye konuk oyuncu olarak Dean Metcalf rolünde Joe Armstrong katılıyor. Claire Goose, Ian Puleston-Davies, Karl Davies ve Christopher Coghill de kadroya katılan yeni isimler. Metcalf’ın dört çocuğunu ise Tom Taylor, Eloise Thomas, Will Oldfield ve Ella Smith canlandıracak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Sherlock Holmes’ün Çatı Katı

Sonraki Hikaye

Henning Mankell | Güvenlik Duvarı

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…