RIZZOLI & ISLES’DA SONA DOĞRU

/
1 dakikalık okuma

Polisiye-gerilim denince ilk akla gelen isimlerden Tess Gerritsen’in romanlarından televizyona uyarlanan “Rizzoli & Isles” hayranlarına maalesef kötü bir haberimiz var. Sevilen dizi, bu yaz yayınlanacak 7. sezonuyla ekrana veda etmeye hazırlanıyor…

Boston Polis Departmanı dedektiflerinden Jane Rizzoli (Angie Harmon) ile adli tıp uzmanı Dr. Maura Isles’ın (Sasha Alexander) maceralarını anlatıyor dizi. 2010 yılındaki ilk sezonu ve takip eden sezonda önemli bir çıkış yakalayan, sonrasında kemik kitlesiyle yola devam eden polisiyede artık sona yaklaşıyoruz.

Açıklama, dizinin yapımcısı Turner Grubu’ndan Kevin Reilly’den geldi: “Artık veda zamanı geldi diye hissediyoruz.” Reilly, “Dizinin başrol oyuncuları bu konuda ne düşünüyor?” sorusunaysa şu yanıtı verdi: “Bugüne kadar yaşadıklarından tatmin olmuş durumdalar sanırım. Herkes gelinen noktadan mutlu.”

Daha önce bu konuda bir açıklama da Sasha Alexander’dan gelmişti. Aktris, “’Rizzoli & Isles’, sadık ve tutkulu izleyicilerimiz sayesinde yıllardır zirvede kaldı. Yaşadığımız dünyada bu çok büyük bir başarı. Dizimiz sona yaklaşırken bugüne kadar yaptıklarımızdan dolayı gurur duyduğumu söylemeliyim. Kurduğumuz dostluklar çok önemliydi. Gelecek günler için heyecanlıyım” demişti.

“Rizzoli & Isles”ın 7. ve son sezonu, bu yaz gösterilecek 13 bölümle tamamlanacak…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

“Homeland” ile En Az İki Sezon Daha

Sonraki Hikaye

Bir Katil Yaratmak...

En Son Yazılar