‘Prison Break’ Geri Dönüyor: Hulu, Diziyi Yeniden Başlatıyor

1 dakikalık okuma

Amerika’nın popüler yayın platformlarından Hulu, Prison Break’in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre, yeni dizi şu anda geliştirme sürecinin ilk aşamalarında. Dizi, Mayans MC’nin showrunner’ı Elgin James’in imzasını taşıyacak.

Bu yeni dizi, Fox’ta beş sezon boyunca yayınlanan ve bir de televizyon filmi çekilen orijinal Prison Break ile aynı dünyada geçecek. Ancak hikâye bu sefer Wentworth Miller ve Dominic Purcell’in canlandırdığı orijinal dizinin başrollerini takip etmeyecek.

prison break

20th Television tarafından desteklenen bu ‘reboot’un yürütücü yapımcılığını James ile birlikte Dawn Olmstead, Paul Scheuring, Marty Adelstein ve Neal Moritz üstlenecek.

Scheuring tarafından yaratılan Prison Break, işlemediği bir suçtan dolayı ölüm cezasına çarptırılan Lincoln Burrows ile Lincoln’ün hapisten kaçmasına yardım etmek için plan yapan kardeşi Michael Scofield’ı konu alıyor.

Dizide Miller ve Purcell’a; Robin Tunney, Peter Stormare, Amaury Nolasco, Marshall Allman, Wade Williams ve Paul Adelstein eşlik etmişti.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Bahar Akman’ın İlk Romanı ‘Derin Uyku’ Oğlak Yayınları’ndan Çıktı

Sonraki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

En Son Yazılar