Jake Gyllenhaal’un Başrolde Yer Aldığı Presumed Innocent’dan Yeni Fragman

2 dakikalık okuma

Apple TV+ kataloğuna eklenecek suç ve gerilim serisi Presumed Innocent‘dan yeni bir fragman yayınlandı. Jake Gyllenhaal’un başrolünde yer aldığı seri, Amerikalı çok satan yazar Scott Turow’un 1987’de yayımlanan aynı isimli ünlü romanına dayanıyor.

Fragman:

Ayrıca romanın bir de 1990 yapımı bir filmi uyarlaması bulunuyor. Bu filmin başrolünde ise efsane oyuncu Harrison Ford yer alıyor. Presumed Innocent‘ın hikâyesi Chicago Savcılık Bürosu’nu altüst eden korkutucu ve gizemli bir cinayet davasını ele alıyor.

‘Presumed Innocent’ Hakkında

Chicago Savcılık Bürosu’nun önde gelen savcılarından Rusty Sabich, yakın bir meslektaşı olan Carolyn Polhemus tecavüzünün ve cinayetinin baş şüphelisi konumuna geliyor. Bu olay sonrasında ise Rusty, ailesini, evliliğini ve sevdiklerini bir arada tutmak için mücadele ediyor. Hikâye politika, aşk, obsesyon ve hırs gibi temaları odağına alıyor.

Seride Jake Gyllenhaal’ın eşi Barbara Sabich’i Ruth Negga canlandırıyor. Bir sanatçı olan Barbara’nın hayatı da bu skandal olaylarla ve suçlamalarla birlikte baştan sona değişiyor. Bu olaylar sonrasında Barbara da eşi ile farklı yüzleşmelere giriyor.

Dizinin yapımcılığını ise Warner Bros. Television ve Bad Robot markaları üstleniyor. Jake Gyllenhaal dizide başrol yanı sıra yönetici yapımcı olarak da görev alıyor. David E. Kelley, J.J. Abrams, Matthew Tinker, Rachel Rusch Rich, Sharr White ve Dustin Thomason da diğer yönetici yapımcılar olarak dikkat çekiyor.

presumed innocent

Dizinin yayın tarihi ise 12 Haziran.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Cross' Dizisinden İlk Resmi Fragman Yayınlandı

polisiye dizi ve filmler
Sonraki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

En Son Yazılar