‘Cross’ Dizisinden İlk Resmi Fragman Yayınlandı

/
4 dakikalık okuma

Prime Video, Amazon Original dizisi Cross‘un ilk resmi fragmanını yayınladı ve dizinin ikinci sezonunun çekimlerinin başladığını duyurdu.

Fragman:

Paramount Television Studios ve Skydance Television yapımı dizi, Ben Watkins tarafından James Patterson’un çok satan Alex Cross romanlarındaki karakterlere dayanarak ekrana uyarlandı.

İkinci sezon oyuncu kadrosuna Wes Chatham (The Expanse, Ahsoka), Matthew Lillard (Five Nights at Freddy’s) ve Jeanine Mason (Grey’s Anatomy) katılırken; Johnny Ray Gill’in (Underground) canlandırdığı karakter ise dizide sürekli bir role dönüşecek. Cross’un ilk sezonu, bu yılın sonlarında Prime Video’da yayınlanacak. 

‘Cross’ Konusu

Dedektif ve adli psikolog Alex Cross, katillerin ve kurbanlarının psikolojilerini derinlemesine inceleme konusundaki benzersiz yeteneğiyle katilleri tespit etmek ve nihayetinde yakalamak için mücadele eder.

Amazon MGM Studios Televizyon Başkanı Vernon Sanders, dizinin henüz ilk sezonu yayınlanmadan ikini sezon çekimlerine başlanmasıyla ilgili konuştu: 

“Prime Video’nun dünya genelindeki tüm izleyicileri için James Patterson’un ikonik edebi karakterlerinden birine hayat vererek bir hayalimizi gerçekleştiriyoruz. Herkesin Aldis Hodge’un Cross rolündeki dinamik performansını görmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Ben Watkins ve ekibi, suç ve gerilim türünde bir diziyle hem eski hem yeni hayranların keyif alacağı benzersiz bir yapıma imza attı. Patterson şimdiye dek baş kahramanı Alex Cross’un yer aldığı otuzdan fazla roman yazdığı için Cross’un ikinci sezonunu çekmek kolay bir seçim oldu.”

Dizinin yaratıcısı Ben Watkins ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Cross için yeni bir sezona başlayacağımız için çok mutluyum. Böyle anlar tesadüfen gerçekleşmez. İlk sezonumuz yayınlanmaya başlamadan ikinci sezon için onay almak ekibimizin, oyuncu kadromuzun, yönetmenlerimizin, yazarlarımızın ve prodüksiyon ekibimizin şimdiye dek ortaya koyduğu muhteşem çalışmaya duyulan güvenin çok önemli bir kanıtı oldu.  Bu başarı, aynı zamanda Prime Video ve yapımcılar Paramount TV Studios, Skydance ve James Patterson Entertainment tarafından bize verilen desteğin bir sonucu. Hepsine teşekkür ediyor, daha da büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Birinci sezonda Ben Watkins dizi lideri ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. Jim Dunn, Sam Ernst ve Craig Siebels’ın yanı sıra James Patterson Entertainment adına James Patterson, Bill Robinson ve Patrick Santa ile Skydance Television adına David Ellison, Dana Goldberg ve Matt Thunell da yürütücü yapımcılar arasında yer alıyor. İkinci sezonda Dunn ve Ernst terfi ederek Watkins’le birlikte dizinin eş liderleri olurken, J. David Shanks, Aiyana White ve Aldis Hodge ise ikinci sezonun yürütücü yapımcılar ekibine katılıyor.

Dizinin yapımcılığını Amazon MGM Studios, Paramount Television Studios ve Skydance Television üstleniyor.

Kaynak: Episode Dergi

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Nine Bodies in a Mexican Morgue'un Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Sonraki Hikaye

Jake Gyllenhaal'un Başrolde Yer Aldığı Presumed Innocent'dan Yeni Fragman

En Son Yazılar