Charlie Cox, Olga Kurylenko ve Oona Chaplin, Casus Dizisi ‘Treason’da Başrolde

1 dakikalık okuma

Netflix, Quantum of Solace yıldızı Olga Kurylenko, Game of Thrones yıldızı Oona Chaplin ve Daredevil yıldızı Charlie Cox’un oynadığı altı bölümlük Treason isimli casus dramasını sipariş etti.

Dizi Oscar adayı Bridge of Spies senaryo yazarı Matt Charman’dan geliyor.

Dizi, kariyeri belirlenmiş gibi görünen MI6 tarafından eğitilmiş Adam Lawrence’ı takip ediyor. Ancak geçmiş, karmaşık bir geçmişi paylaştığı Rus casusu Kara şeklinde karşısına çıkınca, hayatındaki her şeyi ve herkesi sorgulamak zorunda kalır. Kara, Adam ve eşi Maddy arasında üçgen bir ilişki oluşur; Birbirlerinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışan, siyasi ve diplomatik ilişkilerde yön bulmaya çalışırken, özel hayatlarına ve en sevdiklerine tutunan üç insan.

Charman’ın yapım şirketi Binocular Productions tarafından üretilen dizi, ekibin ilk büyük projesi olacak. Charman diziyi yazacak, Riviera dahil olmak üzere dizilerin yapımcılığını yürüten Foz Allan, Binocular’da drama dizileri başkanı olan Valery Ryan ile birlikte yapımcılığı üstlenecek. The Witcher dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Louise Hooper ise diziyi yönetecek.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Killing Eve' Dördüncü ve Son Sezon Prömiyer Tarihini Belirledi

Sonraki Hikaye

Psikoloji, Sinema ve Polisiye Edebiyat: Julia | Dr. Batuhan Cantürk

En Son Yazılar