Menendez Kardeşler Cinayeti Law & Order Dizisinde

/
1 dakikalık okuma

Law & Order serisinin spinoff’larla devam edeceği çoktan beri kesinleşmişti. Serinin yeni dizisi Law & Order True Crime, bu sonbahar Menendez Kardeşler cinayeti ile karşımıza çıkacak ve diziden ilk fragman da geldi.

Daha önce 1994’te çekilen Honor Thy Father and Mother: The True Story of the Menendez Murders filmine de konu olan Menendez kardeşler cinayeti, NBC’nin bu dizisinin yanı sıra başrollerinde Courtney Love, Nico Tortorella, Myko Oliver ve Benito Martinez’in rol alacağı Lifetime imzalı “Menendez: Blood Brothers” isimli bir filme de uyarlanacak.

Menendez Kardeşler Cinayeti

Law & Order True Crime: The Menendez Murders adı verilen yeni seri, 1989’da aileleri Jose ve Kitty Menendez’i öldüren Lyle Menendez ve Erik Menendez’in hikâyesini izleyecek. Kamuoyunda ailelerinin servetine konmak için işlendiği düşünülen cinayet, vaktiyle Amerika kamuoyunu epey karıştırmış, özellikle Menendez kardeşlerin avukatının savunma gerekçesi olarak, çocukluklarından beri babalarından cinsel ve duygusal istismar gördüklerini ısrarla öne sürmesi ile kitleleri ikiye bölmüştü.

NBC’de bu sonbahar yayınlanacak olan dizide yer alacağını bildiğimiz tek oyuncu, Erik Menendez’e hayat verecek olan Gus Halper.

 

Kaynak: EpisodeDergi.com

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Christopher Nolan'ın Beklenen Filmi Dunkirk'ten Yeni Fragman

Sonraki Hikaye

Benedict Cumberbatch ve Jake Gyllenhaal Aynı Filmde

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…