“Komiser Nazlı Polisiyeleri”nin Üçüncü Kitabı Son İntikam Raflarda

1 dakikalık okuma

Oğlak yayınları, polisiye edebiyata taze bir soluk getiren Deniz Gürsoy’un, “Komiser Nazlı Polisiyeleri”nin hız kesmeyen üçüncü kitabı, Son İntikam romanını yayımladı.

Son intikam romanına seçkin kitapçılar, www.oglak.com, Zambak Sokak, 21 Beyoğlu adresi ve internet satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Komiser Nazlı, bu macerasında cinayete kurban gitmiş bir profesörün gizemli ölümünü aydınlatmaya çalışıyor. KARE teşkilatında hızla yükselen komiser, el yazması bir kitabın peşine düşüyor. Bir yandan eski bir tarikatla karşı karşıya gelirken, diğer yandan alacağı son intikama hazırlanıyor.

Son intikam

Son intikam Romanından Kısa Bir Bölüm

Babasını katletmiş olan eski anarşist, yeni iş adamı Bedir’den intikamını almış ve onu tek kurşunla eşek cennetine göndermişti. O eylem ilk intikamıydı. Sonra ikinci İntikamını almıştı. Kendisini vaktiyle Diyarbakır’daki Yetiştirme yurdunda seks kölesi olarak kullanmış Sarı Salim’i de tek kurşunla öteki dünyaya göndermişti. Şimdi sıra abisine gelmişti. Evet öz abisine. Bu da onun son intikamı olacaktı.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

ITV Platform 7 Uyarlamasını Duyurdu

Sonraki Hikaye

Şeytanın Çırağı – Şiro Hamao

En Son Yazılar

Son İntikam – Deniz Gürsoy

Selin Bak, Deniz Gürsoy'un Oğlak Yayınları tarafından yayımlanan Son İntikam adlı romanını 221b okurları için inceledi.…

‘Kan Meselesi’ Raflarda

Ian Rankin’in yazdığı Bir Dedektif John Rebus Polisiyesi serisinin 14. kitabı Kan Meselesi, Alfa Yayınları tarafından…

‘Mermer Adam’ Raflarda

221B okurlarının iyi tanıdığı Jean-Christophe Grangé'in Les Promises (Mermer Adam) romanı Türkçeye çevrildi.…