ID ve Discovery+’dan yeni gerçek suç dizileri: House of Hammer, Menendez Brothers: Misjudged ve dahası

3 dakikalık okuma

ID ve Discovery+, Armie Hammer ve ailesinin iddia edilen suçlarıyla ilgili bir özel bölüm de dahil olmak üzere, gerçek suç spesiyalleri, orijinal diziler ve mevcut projelerin yeni sezonlarını içeren geniş bir listeyi duyurdu.

“House of Hammer”, Hammer’ın ailesinin beş nesli boyunca farklı skandalları inceleyecek. Özel bölüm, “ayrıcalığın vahşileşmesinin tüm yıkıcı sonuçlarını sergileyen erkek karakterleriyle işlevsiz bir hanedanı” araştırmak için “hayatta kalanlardan ve aile üyelerinden gelen bir arşiv ve röportajlar hazinesini” kullanıyor.

Ağustos’ta ID ve Discovery, Joseph ve Erik Menendez’in ebeveynlerini öldürmekten 1996’da mahkûm edilmelerinin aslında iki istismar kurbanının hikayesi “Menendez Brothers: Misjudged?” adlı özel bölümü piyasaya sürecek; “Who Killed Biggie and Tupac?” her iki rapçinin hakkında yeni röportajlar ve bilgilerle; 12 yaşındaki öğrenci Vili Fualauu’ya tecavüz etmekten hüküm giyen 34 yaşındaki öğretmenin daha sonra evlenmesini yeniden ele alan “Mary Kay Letourneau: Notes on a Scandal”; ve Louise Woodward’ın cinayet davasındaki kanıtları yeniden inceleyen “The Killer Nanny” programına aldı.

Gabby Petito: An ID Murder Mystery” Ekim ayında çıkış yapacak ve Petito’nun onu öldüren nişanlısı Brian Laundrie ile olan ilişkisini bozarak ortadan kaybolmasını ve ölümünü inceleyecek.

ID ve Dicovery+’daki yeni diziler ve yeniden çevrimler arasında “Disappeared”, “Who the (Bleep) Did I Marry?”, “Wild Wicked West” ve “Murderer Next Door” yer alıyor.

ID’nin aynı isimli podcast’inden uyarlanan “Disappeared”, kayıp kişilerin hikayelerine yanıt bulmayı amaçlıyor. “Who the (Bleep) Did I Marry?” yedi yıllık bir aradan sonra, cazibesini hile yapmak, çalmak ve masum kurbanları romantik ilişkilere çekmek için kullanan insanların suçlarını vurgulamak için yeniden canlandırılıyor. “Wild Wicked West” batı ABD’deki en uzak kasabalardan bazılarında işlenen cinayetleri ortaya koyuyor. “Murderer Next Door, şok edici suçlar gerçekleşmeden önce hangi ipuçlarının kaçırıldığını araştırmak için sıradan insanların ev arşivlerini kullanıyor.

“In Pursuit with John Walsh”, “On the Case with Paula Zahn”, “People Magazine Investigates”, “American Detective with Lt. Joe Kenda”, “Reasonable Doubt”, “Undercover Underage” ise yeni sezon onayı alan diğer projeler arasında yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Jeff Bridges'ın başrolünde olduğu FX dizisi 'The Old Man'den ilk fragman yayınlandı

Sonraki Hikaye

Felsefe Cinayetleri | Çağatay Yaşmut

En Son Yazılar