David Tennant, Steven Moffat’ın Inside Man Dizisinde İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor

1 dakikalık okuma

Sherlock‘un yaratıcılığını ve senaristliğini üstlenen ve Doctor Who‘nun da senaristlerinden olan Steven Moffat, merakla beklenen yeni bir dizi projesinin detaylarını açıklamıştı. David Tennant’ın başrolde olduğu Inside Man 26 Eylül’de izleyicilerle buluşuyor.

Dizinin yapımcıları arasında yine Sherlock‘un yapımcılarından Sue Vertue var. Dracula ve Sherlock‘un yönetmenlerinden Paul McGuigan, Inside Man‘in de yönetmeni olarak karşımıza çıkacak.

Stanley Tucci, Inside Man‘de başrolde izleyeceğimiz isimlerden biri. Hunger Games serisinde adından epey söz ettiren Stanley Tucci de David Tennant’a eşlik eden oyunculardan. Dracula‘da karşımıza çıkan Dolly Wells ve Years and Years ve It’s A Sin dizilerinde izlediğimiz Lydia West de kadroya dahil olan oyuncular arasında.

Yeni dizinin konusu ABD’de idamını bekleyen bir suçlunun etrafında şekilenecek. Bunun yanında ıssız bir İngiliz kasabasında görev yapan bir Papazı ve kilerinde kapalı kalmış bir matematik öğretmenini izleyeceğiz. BBC’den gelen açıklamaya göre tüm bu karakterlerin yolu, “en beklenmedik şekilde,” kesişecek. Merakla bekliyoruz…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Gerilim Romanı 'Ölümcül Gerçek' Epsilon'dan Çıktı

Sonraki Hikaye

Komiser Montalbano Serisi - Keman Sesi

En Son Yazılar