David Tennant, Steven Moffat’ın Inside Man Dizisinde İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor

1 dakikalık okuma

Sherlock‘un yaratıcılığını ve senaristliğini üstlenen ve Doctor Who‘nun da senaristlerinden olan Steven Moffat, merakla beklenen yeni bir dizi projesiyle karşımıza: Inside Man

Dizinin yapımcıları arasında yine Sherlock‘un yapımcılarından Sue Vertue var. Dracula ve Sherlock‘un yönetmenlerinden Paul McGuigan, Inside Man‘in de yönetmeni olarak karşımıza çıkacak.

Stanley Tucci, Inside Man‘de başrolde izleyeceğimiz isimlerden biri. Hunger Games serisinde adından epey söz ettiren Stanley Tucci’ye başarılı oyuncu David Tennant eşlik edecek.

Dracula‘da karşımıza çıkan Dolly Wells ve Years and Years ve It’s A Sin dizilerinde izlediğimiz Lydia West de kadroya dahil olan oyuncular arasında.

Yeni dizinin konusu epey gizli tutuluyor ama şu ana kadar bildiğimiz kadarıyla hikaye ABD’de idamını bekleyen bir suçlunun etrafında şekilenecek. Bunun yanında ıssız bir İngiliz kasabasında görev yapan bir Papazı ve kilerinde kapalı kalmış bir matematik öğretmenini izleyeceğiz. BBC’den gelen açıklamaya göre tüm bu karakterlerin yolu, “en beklenmedik şekilde,” kesişecek.

Dizi Birleşik Krallık’ta BBC One kanalında ve uluslararası izleyiciler için Netflix’te yayınlanacak. Dizinin çekimlerine bu yılın sonunda başlanması planlanıyor. Merakla bekliyoruz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Timur Soykan'dan gerçek suç hikayeleri tarzında bir podcast serisi: Issız Cinayetler

Sonraki Hikaye

Prof.Dr. Halis Dokgöz'ün Karikatür Sergisi İstanbul Schneidertempel Sanat Merkezi'nde açılıyor

En Son Yazılar