Cary Fukunaga’dan Yeni Dizi “The Alienist”

/
1 dakikalık okuma

Polisiye ve bilmece dizilerinin en başarılılarından biri olan True Detective’in ilk sezonunun yönetmeni Cary Fukunaga, yeni polisiye dizisi ile bizleri ekran başına kitlemeye hazırlanıyor.

İsmini, Gilled Era’nın kendi doğasına “yabancılaşmış” kabul edilen zihinsel rahatsızlığa sahip insanlar üzerine yaptığı araştırmalardan alan The Alienist, 1896 yılında New York’ta işlenen bir dizi cinayeti çözmeye çalışan bir dedektif, bir gazeteci ve onun asistanının hikayesini anlatacak.

Bir Kitap Uyarlaması: The Alienist

The Alienist Dizi

Caleb Carr’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizi, TNT’de ekrana gelecek ve bir bölümü için 5 milyon dolarlık harcaması ile kanalın bugüne kadar ki en pahalı yapımı olma ünvanını kazanan The Alienist, sadece hakkındaki bu bilgiyle bile beklentileri epey yükseltmiş durumda. Yönetmenlik koltuğunda Cary Fukunaga’nın oturacağı oyuncu kadrosunda ise Luke Evans, Daniel Brühl ve Dakota Fanning gibi başarılı isimler yer alıyor.

Şu anda Macaristan’da çekimleri devam eden dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmış değil ama şimdilik sizleri dizinin fragmanı ile baş başa bırakalım.

https://youtu.be/JcJQnaXiCfI

Kaynak: PlayTusu.com

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Benedict Cumberbatch Yapımcı Koltuğuna Oturdu, Yeni Filmini Anlattı

Sonraki Hikaye

"Resident Evil" Serisi Geri Dönüyor!

En Son Yazılar