Black Mirror 4.Sezonunda Hannibal Sürprizi

/
2 dakikalık okuma

Sadece son zamanların değil tüm zamanların en iyi dizileri arasına adını yazdıran Black Mirror, Netflix üzerinden bu yıl dördüncü sezonunu yayınlayacak. “Alacakaranlık Kuşağı’nın yeni kuşak versiyonu” olarak nitelendirilen Black Mirror 4.sezonunda da sürprizler bitmiyor.

david-slade-hannibal-mads-mikkelsen

Teknoloji ve insan medeniyetinin ilişkisindeki karanlık noktaları bilimkurgu türü üzerinde işlemekle birlikte sosyolojik ve politik eleştiriler konusunda da sert bir alt metin içepisoded_221b Black Mirror’ın geçtiğimiz sonbaharda yayınlanan 3.sezonu da eleştirmenlerce beğenilmiş ve yeni bölümler heyecanla beklenmeye konulmuştu.

Black Mirror 4.Sezonu Hakkında

Önceki sezonlarda olduğu gibi yine her biri farklı konu, karakter ve oyuncular içerecek altı bölüm olarak hazırlanan 4.sezonun bölümlerinden birini Jodie Foster yönetecek. Bir anne-kız temasını işleyecek olan bu bölümün başrolünde ise Rosemarie DeWitt olacak.

“Crocodile” isimli bir başka bölümü ise Triple 9’ın yönetmeni John Hillcoat’un yöneteceği ve bu bölümde Nocturnal Animals oyuncusu Andrea Riseborough’nun oynayacağı söyleniyor.

Black Mirror’da Hannibal Sürprizi

Yeni açıklanan bir habere göre ise  Black Mirror’un 4.sezonunda Hannibal ve American Gods gibi dizilerin mutfağından tanıdığımız David Slade yönetmen koltuğunda oturacak. David Slade ayrıca Hard Candy ve 30 Days of Night gibi filmleri de yönetmişti.

Haber, David Slade’in resmi Twitter hesabından bu fotoğrafla paylaşıldı:

View image on Twitter

Bu hafta başlayan American Gods uyarlamasının da ilk 3 bölümünde yönetmen imzası bulunan Slade’in hangi bölümleri yöneteceği şimdilik belirsiz.

Black Mirror 4.Sezon Ne Zaman?

Henüz gün bilgisi verilmese de dizinin altı bölümlük yeni sezonunun 2017 içerisinde, muhtemelen yıl sonuna doğru yayınlanacağı biliniyor.

Kaynak: EpisodeDergi.com

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

"Vampirle Görüşme" Filmi de Diziye Uyarlanıyor

Sonraki Hikaye

Stephen King'in "Firestarter"ı Tekrar Çekiliyor

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…