Amazon Prime Video Türkiye’nin Ağustos 2021 takvimi açıklandı

3 dakikalık okuma

Amazon Prime Video, Ağustos ayında Türkiye’de yayına girecek yeni yapımları açıkladı. Ağustos ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler Amazon Originals yapımları arasında bağımsız stüdyo Entertainment One (eOne) ve Iron Ocean Productions tarafından ekrana taşınan “Cruel Summer”ın ilk sezonu ve Liane Moriarty’nin aynı isimli romandan uyarlanan “Nine Perfect Strangers”ın ilk sezonu bulunuyor.

Cruel Summer 1. Sezon– 6 Ağustos

Başrollerinde Olivia Holt, Chiara Aurelia ve daha birçok tanınmış ismin yer aldığı merakla beklenen psikolojik gerilim dizisi “Cruel Summer”, 6 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’ye yayına girdi. Jessica Biel ve Michelle Purple’ın baş yapımcılığını üstlendiği 10 bölümlük dizi, 90’larda kaybolan güzel ve popüler bir genç kız ile onunla bağlantısı olmayan, tatlı ve utangaç biriyken önce popülerleşen, ardından ise Amerika’nın en nefret edilen insanı haline gelen bir kızı merkezine alıyor. Her bölüm, farklı bakış açılarıyla aktarılıyor.

Nine Perfect Strangers 1. Sezon– 20 Ağustos

Başrollerini Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Luke Evans, Tiffany Boone, Bobby Cannavale, Melvin Gregg ve Regina Hall’un paylaştığı 8 bölümlük “Nine Perfect Strangers”ın ilk üç bölümü, 20 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de izleyicilerle buluşuyor. Avustralyalı yazar Liane Moriarty’nin New York Times çok satanı kitabından uyarlanan ve çekimleri Avustralya’da tamamlanan drama dizisi, iyileşme ve dönüşüm vaat eden butik bir sağlık-zindelik tatil beldesindeki dokuz stresli şehir sakininin daha iyi bir yaşam biçimine geçmeye çalışmasını konu ediniyor. Bu on günlük inziva sırasında onlara yorgun zihinleri ve bedenleri canlandırmayı görev edinmiş olan, beldenin işletmecisi Masha (Kidman) eşlik ediyor. Ancak, bu dokuz yabancının başlarına nelerin geleceği hakkında en ufak bir fikri yok. “Nine Perfect Strangers”ın ilk sezonu her hafta yayınlanacak yeni bölümleriyle Ağustos boyunca her hafta izleyenleri ekran başına toplayacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Ragnar Jónasson 'un Kara İzlanda Romanları Beyazperdeye Uyarlanıyor

Sonraki Hikaye

Dünyanın en meşhur kriminoloğu Julia’nın maceraları, her ay Mylos Kitap’ta !

En Son Yazılar