Ünlü Seri Katil Ted Bundy’yi Zac Efron Canlandıracak

/
2 dakikalık okuma

Tüm zamanların en ürpertici, en ünlü seri katillerinden Ted Bundy’nin hikâyesi, bir kez daha beyaz perdeye uyarlanıyor. Başrolde ise Zac Efron olacak.

zac-efron-ted-bundy

Voltage Pictures ve Michael Costigan’ın Cota Films firmalarının ortak yapımcılığında hazırlanan “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” isimli filmi Joe Berlinger yönetecek. Senaryo ise ödüllü senarist Michael Werwie imzası taşıyacak.

Voltage tarafından finanse edilen ve 9 Ekim’de çalışmaları başlayacak olan filmin uluslararası yayın hakkı satışları Cannes Film Festivali’nde yapılacak.

Seri katil Ted Bundy’ye hayat verecek olan Zac Efron, bu filmin yanı sıra Dwayne Johnson’la birlikte Baywatch’ta karşımıza çıkacak. Ayrıca halihazırda Michael Gracey’nin yönettiği The Greatest Showman’de Hugh Jackman ve Michelle Williams’la birlikte rol alıyor.

[su_button url=”http://221bdergi.com/2016/12/06/adini-muhtemelen-hic-duymadiginiz-sizi-dehsete-dusurecek-10-seri-katil-cagla-uren/” target=”blank” background=”#fc8d78″ color=”#ffffff” size=”5″ center=”yes”]Adını Muhtemelen Hiç Duymadığınız, Sizi Dehşete Düşürecek 10 Seri Katil | Çağla Üren[/su_button]

Ted Bundy’nin Hikâyesi

Proje, Ted Bundy ve onun uzun süreli kız arkadaşı Liz’in ilişkisi üzerinden ilerleyecek.

Kurbanlarının kesin sayısı bilinmeyen Ted Bundy, 1974 ve 1978 yılları arasında ABD’de çok sayıda genç kadına tecavüz edip öldürdü veya öldürdükten sonra tecavüz etti.

Kan donduran cinayetlere rağmen eğitimli, yakışıklı ve nazik birisi olması onun “sosyopat” olduğunu da gösteriyordu. Bundy, 1989’da elektrikli sandalyede idam edildi. İdamı çok sayıda kişi tarafından havai fişeklerle kutlandı.

Kaynak: Variety

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Stephen King: "Trump, Yazdığım Tüm Korku Hikâyelerinden Daha Korkunç"

Sonraki Hikaye

221B Dergi 9.Sayısı Edgar Allan Poe Dosyasıyla Geliyor

En Son Yazılar