Paramount+’ın Sylvester Stallone’lu mafya dizisi Tulsa King”in ilk teaserı yayınlandı

2 dakikalık okuma

Paramount+, “Yellowstone”un yaratıcısı Taylor Sheridan’ın Stallone’un başrolde yer aldığı yeni suç draması “Tulsa King”in ilk teaserını yayınladı.

Stallone, kariyerinin ilk düzenli TV rolünde, 25 yıl hapis cezasının ardından nihayet hapisten çıkan New York mafya lideri Dwight Manfredi’yi canlandırıyor. Serbest bırakıldıktan sonra, patronu tarafından orada suç operasyonları düzenlemek için Tulsa, Okla’ya yerleştirildi. Hiçbir mevcut bağlantısı olmayan ve mafya ailesinden destek almayan yeni bir yerde sıkışıp kalan Manfredi, kendi suç imparatorluğunu kurmak için yavaş yavaş olası müttefiklerden oluşan bir ekip kurar.

“Tulsa King”de Stallone’un yanı sıra Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson ve Garrett Hedlund da rol alıyor. Terence Winter dizinin baş yapımcısı ve yazarı olarak görev yapıyor; baş yapımcı olarak Sheridan, Stallone, David C. Glasser, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Allen Coulter ve Braden Aftergood yer alıyor.

“Tulsa King”, Zoe Saldaña liderliğindeki casusluk dizisi “Lioness”, podcast uyarlaması “Land Man” ve “Yellowstone” yan ürünleri “1883: The Bass” dahil olmak üzere, Sheridan tarafından yaratılan ve Paramount+’da prömiyeri yapılacak birkaç diziden biri. Sheridan daha önce, yayıncı için “Yellowstone” prequel’i “1883” ve Jeremy Renner liderliğindeki dedektif draması “Mayor of Kingstown”un yapımcılığını yapmıştı.

“Tulsa King” 13 Kasım’da ilk iki bölümüyle başlıyor. Paramount+’da yayınlanmaya ek olarak, ilk iki bölüm de “Yellowstone” 5. sezonun ilk iki bölümünün ardından 13 Kasım ve 20 Kasım’da Paramount Channel’da yayınlanacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

ITVX, sonbahar lansmanından önce yeni projelerini duyurdu

Sonraki Hikaye

Sherlock Holmes’ün Çatı Katı

En Son Yazılar