True Detectıve’in 3.Sezonu Olacak mı?

/
3 dakikalık okuma

Özellikle ilk sezonu olmak üzere yayınlanmış iki sezonuyla tüm zamanların en iyi dizilerinden biri haline gelen True Detective, geçtiğimiz yıl 2.sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı.

1410692237

Tüm dünyadan True Detective izleyicileri şimdi haklı olarak “True Detective’in 3.sezonu olacak mı?” diye merak ediyor. İşin ilginci, kanaldan da bu yönde gelen ve gelmek bilmeyen açıklamalar kafa karıştırıcı.

Dizinin yayın haklarının sahibi olan HBO kanalı, aynı zamanda Game of Thrones’un da sahibi ve dizinin geçen hafta başlayan altıncı sezonu öncesi tüm dizilerin mevcut akıbetlerini içepisoded_221b bir liste yayınladı.

Kafa karıştıran görüntü ise, True Detective’in listede “tamamlanan” diziler içerisinde yer alması. Yani dizinin 3.sezonu ile ilgili herhangi bir güncelleme veya açıklama olmadı, söz konusu listedeki “tamamlandı” ifadesi de üzücü bir işaret ancak bir iyi işaret de Christian Times isimli web sitesinde yayınlandı.

Bu habere göre oyuncu Olivia Munn’un Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafın altına  “True Detective Season 3 #officexmasparty” yazması merak uyandırdı.

Screen shot 2016-04-28 at 21.57.06

Fotoğrafta ayrıca Jillian Bell, Jason Bateman ve Abby Lee gibi oyuncular da yer alıyor. Buna rağmen oyuncu, fotoğrafın gerçekten dizinin 3.sezonuyla ilgili olduğuna dair resmi bir açıklama da yapmadı.

True Detective’in 2.Sezonundan 9 Unutulmaz Sahne

HBO Başkanı Michael Lombardo, geçtiğimiz yıl dizinin yeni bir sezon yapabileceğini, ancak bunun için dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto‘nun istekli olması gerektiğini söyledi. Pizzolatto istediği sürece kanalın kapılarının açık olduğunu da ifade etti.

Son olarak yabancı basında ve dizinin yabancı ülkelerdeki hayranları arasında, ikinci sezonun ilki kadar tatmin edici olmadığının konuşulduğunu ve kimi kulislerde Pizzolatto’nun gerçekten sıkı bir hikaye ve kalabalık bir yazar ekibiyle yola çıkmak için enerji biriktirdiği de konuşulan dedikodular arasında.

Dolayısıyla iyi ve kötü işaretleri en azından bir süre daha istediğimiz gibi yorumlamak durumundayız. Umarız kanalın, başkanın açıklamasından bu yana geçen sürede diziyi gizlice yayından kaldırdığı iddiaları yalandır.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Idris Elba, John Ridley'nin "Guerilla" Dizisinde

Sonraki Hikaye

Türkiye'nin Tek Polisiye Dergisi 221B 3.Sayısıyla Raflarda!

En Son Yazılar