True Detective 3.Sezonu İçin Hazırlıklar Başladı

/
1 dakikalık okuma

true detective 3.sezonTüm zamanların en çok izlenen ve kült haline gelmeyi başarabilen dizilerinden True Detective’in 3.sezonuna dair çok önemli gelişmeler yaşanıyor.

Özellikle ilk sezonunun ardından kısa zamanda kült diziler arasında yerini alan, ilk sezondaki yükselişi yakalayamasa da 2.sezonuyla yerini sağlamlaştırmayı başaran True Detective’in 3.sezonu için harekete geçildi.

Dizinin yazarı ve yaratıcısı Nic Pizzolatto’yla birlikte bir başka yazar ve yapımcı da taşın altına elini koydu.

Entertainment Weekly’nin haberine göre, Deadwood, NYPD Blue, Luck ve daha birçok yapımda tanıdığımız Emmy ödüllü David Milch, Nic Pizzolatto ile birlikte 3.sezonun mutfağında yerini alacak. Açıklamalara göre Pizzolatto, True Detective 3.sezonunun ilk 2 bölümünü zaten kaleme almış durumda.

Matthew McConaughey Geri Dönecek mi?

İkilinin nasıl bir içerik ve formatla karşımıza çıkacağı henüz belirsiz. Antoloji formatında, yani aynı konsept üzerine her sezon farklı hikâye ve oyuncularla çekilen True Detective, tüm artılarına rağmen ilk sezondaki Rust Cohle ve Martin Hart ikilisinin mumla aranmasına engel olamamıştı. Bir süre önce Rust karakterine hayat vepisoded_221b Matthew McConaughey’nin bir programda Rust’ı çok özlediğini ve teklif gelirse seve seve canlandıracağını söylemesi, 3.sezonda bu yönde gelişmeler olup olmayacağı sorusunu akla getiriyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

pelosium
Önceki Hikaye

Burak Erdoğdu'dan Bilimkurgu Romanı: Pelosium

Sonraki Hikaye

"Cinai Meseleler": Seval Şahin'den Osmanlı-Türk Polisiyelerine Dair

En Son Yazılar