True Detective Dördüncü Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

3 dakikalık okuma

Variety’nin haberine göre True Detective dizinin yeni sezonuna beş yeni oyuncu daha dahil oldu.

John Hawkes (“Deadwood,” “Winter’s Bone”), Christopher Eccleston (“Doctor Who,” “The Leftovers”), Fiona Shaw (“Killing Eve,” “Harry Potter”), Finn Bennett (“Domina,” “The Nevers”) ve Anna Lambe (“Three Pines,” “Trickster”) yeni sezonda kadroya dahil olan oyunculardan.

İzleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not alan True Detective, dördüncü sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda, dizinin Night Country başlıklı yeni sezonunda başarılı oyuncu Jodie Foster ve boksör Kali Reis’in başrolde yer alacağı açıklanmıştı.

Alaska’da geçen yeni sezon, Tsalal Arktik Araştırma İstasyonu’nu işleten altı adamın iz bırakmadan ortadan kaybolmasını konu alacak. Dedektif Liz Danvers (Foster) ve Evangeline Navarro (Reis) vakayı çözmek için içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve buzun altında gömülü kalan gerçekleri açığa çıkarmak zorunda kalacaklar.

Eccleston, onu Liz Danvers’a (Foster) bağlayan karanlık bir geçmişe sahip bölge Polis Şefi Ted Corsaro’yu canlandıracak. Hawkes, sessiz mizacının altında derin bir kin saklayan bir polis memuru olarak tanımlanan Hank Prior’ı oynayacak. Fiona Shaw da geçmişi sırlarla dolu bir hayatta kalma uzmanı olan Rose Aguineau olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Lambe, ailesiyle uğraşan herkese karşı çok az sabrı olan genç hemşire Kayla Malee olarak kadroya katılıyor.

Issa López, yönetmenliğin yanı sıra yeni sezonda yazar, baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapacak. Alan Page Arriaga da yazar ve yürütücü yapımcı olarak kadroda. Foster, başrolün yanı sıra dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Dizinin geçmiş sezonlarının yapımcılığını üstlenen Anonymous Content, dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto ve birinci sezonda karşımıza çıkan Matthew McConaughey, Woody Harrelson ve Cary Joji Fukunaga ile birlikte baş yapımcılık yapacak.

Dizinin yeni sezonunun ilk olarak Mart 2022’de yapım aşamasında olduğu bildirilmişti ancak resmi ağızlardan konuya dair ayrıntılar doğrulanamamıştı. Merakla beklenen yeni sezonun ne zaman izleyicilerle buluşacağına dair henüz bir bilgi yok.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Patricia Highsmith - Trendeki Yabancılar

Sonraki Hikaye

Sokratis ve Kilise Sokağı'nın Sırları

En Son Yazılar