‘The Pact’ BBC One’a geri dönüyor

1 dakikalık okuma

Yepyeni bir hikaye şu anda Galler’de çekiliyor ve BBC One’da gösterilecek. Dizi, Rakie Ayola da dahil olmak üzere yeni bir oyuncu kadrosuyla dönüyor.

Dizi, sadakatleri bir yabancıyla karşı karşıya kaldıklarında test edilen sosyal hizmet uzmanı Christine (Ayola) ve ailesini konu alıyor. Elizabeth Berrington, Lisa Palfrey, Christian Patterson, Matthew Gravelle, Aaron Anthony ve Jacob Ifan da kadroya katılacak. Ayrıca Jordan Wilks ve Lloyd Everitt ve Mali Ann Rees gibi Galli yetenekler de kadroda yer alıyor.

Christine’in ailesi, en büyük oğlu Will (Everitt), en küçük oğlu Jamie (Anthony) ve kızı Megan (Rees), kardeşleri Liam’ın yakın zamanda trajik ölümünün ardından hayatlarına devam etmeye çalışıyorlar. Megan’ın düğününü sabırsızlıkla beklerken, bir yabancı olan Connor (Wilks) kasabaya gelir ve ailenin hayatı alt üst olur. Gömülü sırlar gün ışığına çıktıkça, kim olduklarını düşünmeleri ve bölünmüş sadakatleriyle boğuşmaları gerekir. Hayatları kontrolden çıkarken, onları kurtarabilecek tek şey korkunç bir anlaşma olabilir.

BBC, The Pact’in bu yıl içinde yayınlanacağını söylüyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Kurt Wallander Serisi - 1  |  KARANLIK YÜZ

Sonraki Hikaye

Harlan Coben’in romanından uyarlanan yeni dizi 'Hold Tight'tan ilk fragman yayınlandı

En Son Yazılar