“The Lincoln Lawyer”dan yeni bir fragman yayınlandı

1 dakikalık okuma

Netflix’in Michael Connelly’nin aynı adlı kitap serisine dayanan Manuel Garcia-Rulfo liderliğindeki yeni orijinal dizisi “The Lincoln Lawyer” için yeni bir fragman ve ana görsel yayınlandı.

İlk sezon, Connelly’nin serisinin ikinci kitabı “The Brass Verdict”e dayanıyor ve avukat Mickey Haller’ın hikayesine odaklanacak. Los Angeles kentinde davaları üstlenirken hukuk pratiğini Lincoln’ünün arkasından yürüten “ikonlara karşı çıkan bir idealist” olarak tanımlanıyor. Şovda ayrıca Neve Campbell, Becki Newton, Jazz Raycole, Angus Sampson, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine, Krista Warner, Jamie McShane, Michael Graziadei, LisaGay Hamilton ve Reggie Lee de yer alıyor.

“The Lincoln Lawyer”, David E. Kelley tarafından televizyon için yaratıldı ve Ted Humphrey, şovu geliştirmenin yanı sıra şovun yürütücüsü olarak da rol aldı. Connelly, Kelley ve Humphrey, Ross Fineman, Barry Jossen ve Tana Jamieson ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Serinin yapımcılığını A+E Studios üstleniyor. Birinci sezon, 13 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te prömiyer yapacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

The Turkish Detective dizisinin başrolleri ve yayın platformu belli oldu

Sonraki Hikaye

Göze Göz Samimiyet: JOHN WOO

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…