‘The Blacklist’ NBC’den 10. Sezon Onayını Aldı

1 dakikalık okuma

NBC, amiral gemisi casusluk serisini onuncu sezon için yeniledi.

Dizinin yıldızı James Spader, Salı akşamı “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” programına konuk olurken yenileme haberini açıkladı. Akşamın diğer konukları arasında Olimpik atlet Nathan Chen, stand-up komedyeni Eric Neumann ve Dr. Bernice A. King vardı.

“The Blacklist” şu anda dokuzuncu sezonunu yayınlamanın ortasında. Sezonun ilk bölümü Ekim’de başlayacak ve yeni bölümler cuma günleri saat 20.00’de yayınlanacak. Uzun süredir devam eden dizi, çok sayıda izleyici çekmeye devam etti, lineer ve dijital platformlarda 22 milyon izleyiciye ulaştı.

Spader, dizinin ilk kez 2013’te gösterime girmesinden bu yana izide rol aldı. Spader, “Sex, Lies and Videotape” oyuncusu, FBI’ın kaçak ve süper suçlu Raymond “Red” Reddington’ı canlandırıyor ve büronun dünyanın en azılı suçlularını bulmasına yardım ediyor..

Diego Klattenhoff, Amir Arison, Hisham Tawfiq, Laura Sohn ve Harry Lennix, Spader’ın yanında rol alıyor. Mevcut sezon, FBI profil uzmanı Elizabeth Keen’in (8. Sezondan sonra diziden ayrılan Megan Boone) çıkışından iki yıl sonra başlıyor ve karakterler FBI Görev Gücü’ndeki gelecekleriyle ilgili bir yol ayrımıyla karşı karşıya.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Avusturya dönem polisiyesi ‘Vienna Blood’ 3. sezon onayını aldı

Sonraki Hikaye

'Accused': Michael Chiklis, suç antolojisinin ilk bölümünde başrolde

En Son Yazılar