Gary Oldman ‘Slow Horses’ fragmanında, “loser” MI5 ajanlarına liderlik ediyor

2 dakikalık okuma

Gary Oldman, Apple TV+’ın yayınladığı casus dizisi “Slow Horses”ın ilk fragmanında “mutlak kaybedenler”le boğuşan huysuz bir MI5 ajanını canlandırıyor.

Altı bölümlük dizi, Mick Herron’un “Slow Horses” serisinin ilk romanına dayanıyor ve ilk iki bölümü 1 Nisan’da tüm dünyada gösterime girecek, ardından her Cuma bir bölüm ekrana gelmeye devam edecek.

Oldman, kariyerini bitiren hatalar yapan ajanların küme düşürüldüğü MI5’in bir departmanı olan “Slough House”a giren zeki ama sert, kıdemli casus Jackson Lamb rolünde. Jack Lowden’ın hırslı menajeri oyuna geri dönmek için bir fırsat görene kadar, hiçbir ilginç vakanın ortaya çıkmadığı bir çıkmaz sokağa sıkışmış durumda.

Olivia Cooke, Saskia Reeves, Dustin Demri-Burns, Rosalind Eleazar, Christopher Chung, Paul Higgins, Freddie Fox, Chris Reilly, Steve Waddington, Paul Hilton, Antonio Aakeel ve Peter Judd dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Apple TV+ için See-Saw Films tarafından üretilen dizinin yapımcılığını Graham Yost ile birlikte yürüten Will Smith, aynı zamanda “Veep” ve “Paddington 2”yi de televizyona uyarladı. Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Iain Canning, Emile Sherman, Gail Mutrux ve Douglas Urbanski de dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor. James Hawes altı bölümün tamamını yönetiyor.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Robert Downey Jr. ve Shane Black, Donald E. Westlake’in ‘Parker’ Roman Serisinin Uyarlamasında Bir Araya Geliyor

Sonraki Hikaye

Hawaii Five-0, Yepyeni Bölümleriyle Mart Ayında FOXCRIME’da

En Son Yazılar